Wpis z mikrobloga

#mfind #ubezpieczenieoc #oc

Mireczki nie ma bata na mfind po pierwsze dwa razy taniej niż mi to zaproponował na piśmie dotychczasowy ubezpieczyciel, po drugie dzień później dzwonili z ranko i jak im powiedziałem co mi zaproponował mfind to powiedzieli:

rozumiem, że jest to dla Pana korzystniejsza oferta życzę miłego dnia do widzenia ( )
  • 4
  • Odpowiedz
@Error_: dzięki Mireczku za dobre słowo ( ͡º ͜ʖ͡º) Staramy się jak możemy!! ( ͡ ͜ʖ ͡) Konkurencję bijemy, jeńców nie bierzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Error_: @fromasz56: @mfind: U mnie mfind zaproponował niższą cenę, ale jak zacząłem dopytywać szczegółów to się dopiero zaczęło. Najlepszy motyw z AC, gdzie wartość auta została uznana na 50% tego co oferują pozostali ubezpieczyciele :D Już nawet nie chciałem prosić o jakieś dokładniejsze regulaminy.
  • Odpowiedz
@unimog: Elo Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie widzę, żebyśmy mieli przyjemność pisania z Tobą, więc rozmawiałeś chyba bezpośrednio z infolinią, chyba konsultant musiał mieć gorszy dzień, jeśli tak było ;)

Także postaramy się zrewanżować przy następnej okazji :) podbijaj na priv next time ( ͡° ͜ʖ ͡°) i na bieżąco Mireczku, żeby można było zareagować :)
  • Odpowiedz