Wpis z mikrobloga

Służby specjalne nie są w stanie wypełniać obowiązków.

O tym jak Macierenko ludzi bez doświadczenia przyjmował.

Macierewicz zdołał co prawda skutecznie rozwiązać WSI, ale nie był w stanie zorganizować nowych służb. Nawet wewnętrzny audyt wykazał, że wojskowe służby specjalne nie są w stanie wypełniać obowiązków - pisze w książce 'Zdradzeni' Edyta Żemła, która prześledziła losy polskich żołnierzy


**WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3702935/przyjmowano-oficerow-bez-doswiadczenia-jak-macierewicz-tworzyl-sluzby/

Pobierz
źródło: comment_XlJZSSasAYHrmtOKDBEPdU3l4xPpiS4W.jpg
  • 16
Jakieś przykłady na niekompetencje czy umiesz tylko kropki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ospen: Brunon K. Amber Gold - ABW się tym interesowała, operacja "Menora" i takie tam. Współpraca z FSB, hmm co by tu jeszcze wymienić?( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kaczypawlak: Wywiady na całym świecie współpracują ze soba na zasadzie wymiany informacji, nie odkryłes Ameryki.

Brunon Kwiecień nie zdołał zrealizowac żadnego planu i siedzi w areszcie, chyba sobie strzeliłeś w stopę pędraczku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Menora zakończona inwigilacją kilku ludzi , nie za bardzo rozumiem co tu ma być argumentem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do tego ma wojskowy kontrwywiad? Może jeszcze zarzucisz, że nie łapali ludzi przekraczających prędkość.

Sprawa Brunona K. czy Amber Gold, to sprawy dla policji i ABW, nie kontrwywiadu.


@flager: To są służby jakby nie patrzeć, nie sprecyzował o jakie dokładnie mu chodziło to wymieniłem wpadki po kolei.

Wywiady na całym świecie współpracują ze soba na zasadzie wymiany informacji, nie odkryłes Ameryki.


@Ospen: Jednak co nam mieli do zaoferowania
To są służby jakby nie patrzeć, nie sprecyzował o jakie dokładnie mu chodziło to wymieniłem wpadki po kolei.


@Kaczypawlak: Nie rób #!$%@? z logiki, znalezisko do którego odnosi się ten wpis mówi o konkretnej instytucji.
@Kaczypawlak: Nie ma to jak obrona przez rżnięcie głupka.
Widzę, że masz problemy z czytaniem z zrozumieniem, wyraźnie napisałem, że jest mowa o cytacie i tam jest wyraźnie napisane o co chodzi .
Dodatkowo nieraz zabierasz głos w dyskusjach odnośnie tego tematu i polityki, więc powinieneś być zorientowany, jakie służby "reformował" Macierewicz, ale właśnie sam udowadniasz, że masz nikłe pojęcie w tym temacie (albo zwyczajnie rżniesz głupa, aby nie wyjść na