Wpis z mikrobloga

Dość często czytam różne tam artykuły dotyczące polskiego rynku pracy i czasem aż mną telepie, kiedy sobie przypomnę #!$%@? panujące jeszcze +- 15 lat temu. Te propagowanie skundlenia pracownika przez przeróżnych "coachów kariery" mówiących bzdury w stylu "na pierwszym spotkaniu nie poruszaj kwestii związanych z pieniędzmi, bo to nie wypada i pracodawca może się poczuć urażony". Super podejście bulwy - #!$%@? hipokryzja, że niby przychodzimy do #pracbaza nie po hajs, tylko dla samej realizacji swoich zainteresowań itd. Jak ja się cieszę, że mam już ten etap kariery za sobą i nie muszę się bawić w ciuciubabkę z #januszebiznesu udając, że się cieszę z tego, że dostąpiłem "łaski" pracy po 60h tygodniowo za jakieś gunwopieniądze typu 2400 cebulionów na łapę. Jakże dużą satysfakcję sprawia mi dziś skowyt tych Januszy, że robić ni ma komu, oj jak dobrze się tego słucha... ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ci coachowie to mam nadzieję, że skończyli jako sprzedawcy Amwaya albo jakiegoś innego MLMa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #praca #polska #pieniadze #rozkminy
  • 10
@taktoto: skad zalozenie, ze rynek pracodawcy nie wroci? wystarczy wiekszy gospodarczy kryzys, troche firm upadnie a pracownicy znowu zaczna szukac pracy a nie odwrotnie. i wroca patologie z tym zwiazane