Wpis z mikrobloga

@SzemranyInkub: DX to nowe wersje aromatów bez acetoiny, która uważana jest za potencjalnie szkodliwą w liquidach... Większość głosów jest takich, że wersje dx mają nieco gorszy smak, ale są bezpieczniejsze.

Z resztą nie pomogę, bo nie używałem tych aromatów...
@SzemranyInkub: weź Capellę, z tych dwóch jest lepsza, nie ma acetoiny. Nie jest tak idealna jak TPA, ale jest w 90% zbliżona. Możesz dać też odrobinę butter cream cap (np 90% sweet cream i 10% butter cream) o ile masz, wtedy to będzie w 99% jak TPA
@Waspin: Jeszcze nie dokończyłem zamówienie więc w razie czego mogę dołożyć do koszyka butter cream.
Tylko nie rozumiem tego z acetoiną. Podałem, że mam do wyboru DX sweet cream lub Capella sweet cream i z tego co odpowiedział @heheszek wynika że ten TPA jest już bez acetoiny ?
@SzemranyInkub: hehe, napiszę tak, mój różowy poszedł spać, więc nie zrobię zdjęć odstojnika (mam 1 litr nastawiony i pewnie z drugi gotowy) ani pudła z aromatami, ale to są zużyte butelki po aromatach z jednegi dnia robienia z poniedziałku (w ogóle mam ponad 100 butelek szklanych 10ml po aro, może ktoś to kiedyś kupi ode mnie, aktualnie częściej wyrzucam niż zostawiam).
Waspin - @SzemranyInkub: hehe, napiszę tak, mój różowy poszedł spać, więc nie zrobię ...

źródło: comment_igQT1BGmz3QH191MHWmuXEntJjVbrGtH.jpg

Pobierz
@Waspin: Heh, zdjęcia zapasu butelek też nie zrobię już teraz bo różowy śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale masz tego trochę więcej ode mnie. Tak zaczynam się zastanawiać co trzeba by zrobić żeby móc to legalnie odsprzedawać np na OLX i Allegro. Takie buteleczki 10ml po dajmy na to 6pln mają chyba szanse zostać hitem. Cena nie wygórowana i jakoś nieporównywalnie wyższa nawet od tych lepszych (ok
@Waspin: Ok, o tym nie pomyślałem. Założyłem że transakcja end to end jest legalna i bezpieczna. Zapasa 36mg przed majem jeszcze zdążę zrobić w razie czego.
Nie wiem tylko w jaki sposób zacząć legalnie sprzedawać swoje mixy, ewentualnie jak się dowiedzieć jak zacząć :/
@SzemranyInkub: a, o to chodzi.
Z nikotyną nie sprzedasz. Bo nie masz arkusza MSDS. Obchodzi się to robiąc za mocny liquid (np bez 10ml) i klient ka tam dolać tzw shota nikotyny (10ml na przykład). A i tak trochę strach po dyrektywie.

Co do sprzedaży to ja już się w to nie bawię, ale moje samogony szły za 0,5-1zł/ml (nie ma co, trza się cenić).
@heheszek: Teraz tego unicorna mam zrobionego na strawberry cream zamiast na strawberry ripe i sweet cream. jak dojadą półprodukty i wymieszam to mogę Ci coś dać. Tylko jeśli nie jesteś z trójmiasta to trzeba wysyłkę rozkminić.