Wpis z mikrobloga

Skończyłem Californication...ale pustka. Nie mam pojęcia czy byłem kiedykolwiek taki zdołowany po serialu. Friends byli dłużsi, i tęskniłem bardziej, ale chociaż zakończenie było zamknięte, a tutaj? Ehh, Hanky...Karen...Charlie...Marcy...Becca Jak ja kocham tych bohaterów. Geniusz tego serialu wykracza poza jakąkolwiek skale, genialny soundtrack, świetny klimat, bohaterowie to perfekcja. I ten humor...Dziękuje pan Duchovny, dziękuje pan Kapinos <3
#californication #seriale
realbs - Skończyłem Californication...ale pustka. Nie mam pojęcia czy byłem kiedykolw...

źródło: comment_Ze0XpviWFpFrfLZOCXyO1MW8HxXSM5RZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@strumienzgor: Cholernie warto. Nie przeglądaj tagu bo sobie zaspoilerujesz, ale naprawdę - aktorski popis Duchovnego przez całe siedem sezonów, no i genialny soundtrack i klimat.
  • Odpowiedz
@strumienzgor: Polecam zaopatrzyć się w Netflixa. Wszystkie sezony Californication i Chłopaków są, a pierwszy miesiąc za darmo, więc jest co oglądać.

@aaress: Słyszałem, że bardzo dołujące. Ten serial wisi na mojej liście "do obejrzenia" już jakieś 5 lat, ale myślę, że się za to w końcu wezmę. Dzięki za przypomnienie ;)
  • Odpowiedz