Wpis z mikrobloga

Mamy dla was kolejne zestawienie popularnych produktów w naszym sklepie, które obecnie są w obniżonych cenach

Jest bardzo popularny Mi Band 2 w obniżonej cenie, latarka LED za grosze, trochę słuchawek, kilka sprzętów od Xiaomi oraz wiele innych...

1. Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android iOS - $21.89
2. Cree XPE Q5 600Lm Zoomable LED Flashlight 1 x AA / 14500 - $2.79
3. Original Xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drivers Earphones - $15.99
4. Anet A8 Desktop 3D Printer Prusa i3 DIY Kit - EU PLUG - $163.99
5. Original Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro - $22.99
6. Xiaomi Yeelight RGBW E27 Smart LED Bulb - $16.78
7. Original Xiaomi Mi Robot Vacuum - WHITE - $359.99
8. Bluedio N2 Bluetooth Sports Earbuds - $6.89
9. Original Xiaomi Smart Wireless Switch - $6.99
10. Original Xiaomi Wireless Bluetooth 4.0 Speaker - $25.71

#gearbest #gb3birthday #itemyzchin #chinskiecuda #xiaomi #sluchawki #miband #miband2 #drukarki3d #cebula
GearBest_Polska - Mamy dla was kolejne zestawienie popularnych produktów w naszym skl...
  • 10
@rotero ja mogę polecić. Sam używam od kilku miesięcy. Wszystko działa świetnie. Koniecznie trzeba dokupić program Mi Band Tool - wtedy konfigurujesz idealnie pod siebie. Przeszedłem z miband 1, to wszystko na plus, tylko bateria zamiast 3-4 tygodni trzyma 1,5 - 2 tygodnie. Tylko ja mam bardzo dużo powiadomień. W pracy (przedstawiciel handlowy) mam całkowicie wyłączony dźwięk i o wszystkim informuje opaska. Nic nie ucieknie.
@rotero szybko rzuciłem okiem na artykuł, widzę narzekanie na aplikację i pulsometr. Odnoście aplikacji to pisałem wcześniej, że trzeba kupić inną w Google Play.
Pulsometr jest automatycznie na sprawdzanie tętna co kilkanaście minut. Nie zostawiam się nad tym i w aplikacji widać statystyki z wykresami. Nie rozumiem dlaczego miałbym się zatrzymać.
Ogólnie wyłączyłem to, ponieważ nie jest mi to potrzebne, a bateria wytrzymuje trochę dłużej.
Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało.