Wpis z mikrobloga

@Flypho: No nie wiem. XD Mialem wcześniej telefon który mi dobrze chodził, był fajny i nie miałem do niego zastrzeżeń (poza tym że spuchla bateria po dwóch latach). Po nim kupiłem srajfona i stwierdzilem jak @ m1a1. A ci starsi z przedziału na pewno nie mieli #!$%@? smartfonow.
@Flypho: @damian_co_dalej: Nie wiem czy to była wina telefonu czy systemu ale po jakimś czasie, właśnie chyba pół roku telefon zaczął po prostu mulić i odwalać jakieś chore akcje.
Niezapisywanie zrobionych zdjęć (po prostu cyknąłem fotke i znikała na zawsze), a te które zapisał to poobracane. Problem z przejściem z Whatsappa na Messengera (momentalna ścinka), ogólnie przeskakiwanie pomiędzy apkami nie było w ogóle płynne. Od miesiąca miałem tak, że pisałem
@Reality:
A co mieli do zarzucenia samemu Androidowi? Nie chcę wyjść na jakiegoś fanboja, ale używam stockowego Androida (obecnie 6.0) od ponad 2 lat i nigdy w życiu nie miałem z tym systemem operacyjnym żadnego problemu. Chciałbym podyskutować jak człowiek i spytać tak po prostu - co Android robi źle i co iOS robi lepiej (bez takich ogólników typu: po prostu działa, lel).
@Flypho: Nie wiem co im przeszkadzało, mi chodzi o to co mówią ludzie korzystający ze srajfonow. Ja może przesadziłem z tym nic do zarzucenia. W sumie nic jak na Androida - o tak. Bo ścinki dosyć częste i crashe były. Na ios mam taki problem jedynie czasami z Wykopem. Tylko wiesz tu właśnie chodzi o sposób działania, przynajmniej ja tak to widzę, więc "po prostu działa", mimo że trywialnie brzmi i
@Flypho chociażby nie zacina na aplikacjach, Android przy niskim stanie załadowania (10-15%), włączonej synchronizacji i pobieraniu aktualizacji w tle potrafi nieźle się zadławić. Niestety, ale taka prawda sam system na iOS chodzi o wiele płynniej i to jest różnica bardzo odczuwalna, nie można tego, aż tak dobrze porównać, ale wystarczy kiedyś przesiąść się na iPhone.
Niezapisywanie zrobionych zdjęć (po prostu cyknąłem fotke i znikała na zawsze)


@ThrashMetal: to fakt, zdarzyło mi się kilka razy, ciekawe czym to jest spowodowane :P

a te które zapisał to poobracane


O, tego nigdy nie miałem, zawsze się jarałem, że dobrze obrócił jak trzeba

Co do reszty - hmm ja osobiście zrobiłem roota i zainstalowałem kernel managera który zarządza mi trochę taktowaniem procesora, bateria trzyma wtedy zajebiście a telefon #!$%@? konkretnie
co Android robi źle i co iOS robi lepiej


@Flypho: odpowiedź jest prosta, poruszana wiele razy:
Android jest na milionie urządzeń, jedne są lepsze, drugie gorsze, pisząc aplikacje musisz uwzględnić wszystko, jest to takie niekontrolowane środowisko
iOs jest tylko na urzadzeniach z jabłkiem których jest kilka, szczelne środowisko, wszystkie telefony/naplety są idealnie zoptymalizowane, do tego dochodzi w ogóle inna implementacja całego systemu i jego aplikacji (kiedyś znajomy opowiadał, że aplikacje są