Wpis z mikrobloga

@Solitary_Man: 900zł i budżetowy? 900zł to wyższa klasa średnia, czasem niższa premium. wyższa premium i za jakieś 2k to głównie flagowce dużych firm ale nie zapominaj, że dolar jest teraz strasznie wysoko, i gdyby Polską rządzili kompetentni ludzie to nominalna cena byłaby 25% niższa.
900zł to jakieś 230 usd, a za tyle masz np xiaomi mi4s https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi4s-Snapdragon-808-Hexa-Core-64bit-Fingerprint-ID-FDD-LTE-4G-3GB-RAM-64GB/32613746989.html
dziś telefon za 900zl to podobno budżetowy


@Solitary_Man: wczoraj oglądałem ten film z porównaniem szybkości iP7 i kilku flagowców, gdzie gość określił 1+3T mianem budżetowego. 430 euro. budżetowy.
@Solitary_Man: Bo ludziom się posrało. Ja od 10 lat używam nokii 1208, raz zmieniłem tylko baterie i ze 2 razy obudowę za 10 zł. Połowa z osób nie wie co ma w tym telefonie i nie używa nic poza funkcją dzwonienia a nosi w kieszeni cegłę wielkości tabletu przy okazji co drugi miesiąc zmieniając ekran, bo się #!$%@?ł. No ale wszyscy mają, to i ja będę mieć, nie?
@lubielizacosy: n 95 to był mega telefon jak na swoje czasy @Solitary_Man: ja w 2008 albo 9 nie pamiętam, miałem krótko po premierze takiego cudoka - historyczny pierwszy model z serii xperia, wtedy to był absolutny top - pół roczny telefon sprzedałem za 900-1000zł, coś koło tego, więc dość mało jak na odpowiednika dzisiejszych flagowców

potem pojawił się pierwszy iphone i to on został tym topowym :D
w tamtych czasach
DirtyDigger - @lubielizacosy: n 95 to był mega telefon jak na swoje czasy @SolitaryMa...

źródło: comment_KGpSeZRyikVjZWOJIUjV3snwuWD8Muxk.jpg

Pobierz