Wpis z mikrobloga

Wszyscy zgodnie hejtują mBank, i okej, możecie, ale mam tam konto i załóżmy, że chcę od nich uciec (serio chcę), ale do kogo ja mam uciec? Przeglądam ofertę innych banków i katastrofa. Już nie zależy mi na bezpłatnych bankomatach...

PKO BP - konto oszczędnościowe z żenującym procentem płatne 1 PLN miesięcznie. Nawet nie chcę liczyć ile przy takich dziadowskich procentach musiałbym mieć hajsu na tym, żeby wyjść na zero.

Bank Pekao - lista haseł do potwierdzania transakcji, SMS-y płatne :o

BZ WKB - płatne hasła SMS :)

ING BŚ - mało bankomatów, wszystko inne płatne.

BGŻ BNP Paribas - Wszystko bardzo fajne, ale nie mają np. BLIK-a i mają tragiczną aplikację mobilną.

Millennium - nie słyszałem o niczym konkretnym, ale na pewno coś ktoś znajdzie, hmm?

Inne banki to gówno - nie wyobrażam sobie nawiązać długiej współpracy z jakimś bankiem Wolcwagena czy Idea czy Nest. A taką długą współpracę chcę.

#banki #bankowosc #mbank #ekonomia
  • 70
@eMJot: sam się nad tym zastanawiam, na razie mam w t-mobilebankowe (dawny Alior Sync) i też jest słabo

0 zł za 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w miesiącu

0 zł za kartę do konta, przy rozliczeniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kredytową za jedyne 200 zł >miesięcznie
@eMJot: No żeby wyjść na zero to musiałbyś mieć 1200 zł na koncie. To jak Ty tyle nie masz to co Ty gościu się kompromitujesz rozważaniami nt. wysokości oprocentowania. PKO BP to generalnie najpewniejszy i jak dla mnie najlepszy wybór.
@eMJot: Zrozumiałem, że piszesz o 1 %. No to pomnóż podaną kwotę razy 2. Dalej to nie jest kwota, która pozwoliłaby mi myśleć w ogóle o koncie oszczędnościowym. Mam sporo więcej i nawet nie chce mi się zamrażać takich pieniędzy żeby dostać z tego takie marne grosze.