Wpis z mikrobloga

@riseno: pokaż konto na steamie, bo ci nie wierze, jesteś typowym bóldupiącym typem, któremu mama nie chce pożyczyć 100 zł na nową grę więc musi grać w h1 i bóldupi
@kowzan: kazdy ma inny gust, tez gralem z kumplami i ta gra po prostu nie jest dla mnie, zbyt statyczna. tak samo jak Lehowi nie przypadla do gustu, bo (tutaj cytuje) jest malo dynamiczna: ja uwazam tak samo. ale oczywiscie zawsze znajdzie sie jakis #!$%@?, ktory bedzie cie wyzywal od biedakow, bo masz inne zdanie niz on, a przeciez zdanie wielkiego pana jest jedyne i sluszne.

ja po prostu przedstawilem swoj
  • 1
@saw24
@Wirtuoz
@kowzan
@riseno a prawda zawsze lezy po srodku. Z graniem w h1z1 po prostu wiele osob sobie nie radzi, wiele poczatkujacych graczy nie wytrzyma tej gry wielu prób "lobby->spadochron->szybka smierc->lobby...". Strzelanie w h1 jest inne niż w takim csgo, jest trudniej bez przybliżania, nie ma tuzina celowników jak w PUBG. Większość ludzi grających w gry to też gracze casualowi, nie można zatem od nich wymagać, by wypruwali sobie flaki ->
a prawda zawsze lezy po srodku. Z graniem w h1z1 po prostu wiele osob sobie nie radzi, wiele poczatkujacych graczy nie wytrzyma tej gry wielu prób "lobby->spadochron->szybka smierc->lobby...". Strzelanie w h1 jest inne niż w takim csgo, jest trudniej bez przybliżania, nie ma tuzina celowników jak w PUBG. Większość ludzi grających w gry to też gracze casualowi, nie można zatem od nich wymagać, by wypruwali sobie flaki -> prościej przejść na łatwiejszy