Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do ludzi lubiących troszkę #hazard a konkretniej #zdrapka w #lotto

---
---

Rozpoczynam nową serię informacji o Zdrapkach oferowanych przez Totalizatora Sportowego! Pod tagiem #wykopskubietotalizatora będę zamieszczał informacje o zdrapkach dających największe szanse (na dzień dzisiejszy) na nagrody główne.

Na początek!
W zdrapkach nie chodzi o drobnicę 5, 10 czy nawet 100 zł. Chodzi o nagrody główne. Zdrapki potrafią być uzależniające tak samo jak alkohol, narkotyki czy inne gry hazardowe jak ruletka czy poker. Jeżeli kupno zdrapki będzie oznaczać, że dzisiaj nie zjesz obiadu to powinieneś je sobie odpuścić!

Gorąca zdrapka na najbliższy czas (do 17 maja 2017 roku) to... Mega Pensja!

Jej cena to 10 zł za sztukę. Zdrapka wprowadzona do kolektur jeszcze w 2015 roku i do dzisiaj jest w sprzedaży. Ale tylko do 17 maja! Wtedy zostanie wycofana a jedna z głównych nagród przepadnie. Chodzi o 550 000 zł. Składa się na to: 250 000 zł od razu i 5 000 zł przez 5 lat.

Niewiele nakładu w zdrapce zostało (szacowane około 7%) więc rozpoczynamy polowanie na główną ( ͡º ͜ʖ͡º) Kto wie, może nowym półmilionerem zostanie ktoś z mirkobloga?

Sekcja Q&A:
P: Jakiego koloru zdrapkę kupić?


P: Lol!? Skąd wiesz jakiego koloru zdrapkę kupić!?


P: 10 zł za zdrapkę? Czy Ty się dobrze czujesz?


P: Jakie jest prawdopodobieństwo trafienia czegokolwiek w tej zdrapce?


P: Jakie jest prawdopodobieństwo tego, że kupując jedną tę zdrapkę trafię właśnie te 550 000 zł?


P: Ile zdrapek mam kupić?


P: Chcę kupić więcej zdrapek. Są sprzedawane one w jakichś bloczkach?


P: Gdzie szukać zdrapek? Masz jakieś propozycje?


P: Czy zdrapka wygrywająca na pewno jest w jednej z kolektur do których link dałeś wyżej?


P: Prosiłem o czerwoną zdrapkę ale pani w kolekturze mnie wyśmiała. Powiedziała, że to głupoty.


P: Jeżeli ktoś wygra tę ostatnią nagrodę to skąd będę o tym wiedział?


P: Po co to robisz?


P: Trafiłem główną dzięki Tobie! Dzięki!!!


-------------------------
Masz inne pytanie? Zawołaj mnie pod tym postem a postaram się odpowiedzieć. Nie o wszystkich najważniejszych rzeczach pamiętam a odpowiedź może przydać się innym.
-------------------------

Jeżeli spodobał Wam się ten wpis i w przyszłości chcielibyście dostawać informacje o nowej najciekawszej zdrapce to obserwujcie tag #wykopskubietotalizatora . Jak tylko pojawi się kolejny cieplejszy kąsek, lub ten przestanie być ciepłym, to dam znać! :)
Nutaharion - Wpis kierowany do ludzi lubiących troszkę #hazard a konkretniej #zdrapka...

źródło: comment_xfdemq2ZXegQ892ideC3sPT0zP8vxXRG.jpg

Pobierz
  • 34
@Nutaharion: szkoda że wycofują megapensje, jedna z moich ulubionych, dzisiaj kupię ją :) a ulubiona dlatego, że rozpala nadzieję jak tylko zobaczę mega pensja na 1 polu, już przed oczami przelatuje mi 5000 zł pensji co miesiąc plus praca... jezus maria! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@afromort: Jak chcesz wyciągnąć najwięcej radości z odkrywania to na początek zdrap "Wygrywające liczby" a później po kolei pole "Twoje liczby" i sprawdzaj czy liczby się pokrywają. Pod Twoją liczbą będzie kwota, którą wygrasz w przypadku trafienia. Wygrane oczywiście się sumują.
Co do zdrapywania całej powierzchni zdrapki to na pewno musisz odsłonić 4 cyfrowy numer ukryty na planszy niezbędny do odebrania ewentualnej nagrody.
2x napis MEGA PENSJA oznacza główną wygraną.

Wszystkie
@Nutaharion: Spodobał mi się Twój tag, w szczególności, że ostatnio się bawiłem w zdrapki i wszystkie użyteczne informacje na ich temat były płatne lub trudne do znalezienia, a tu nagle wpis na wypoku. Dam znać czy coś wygrałem (obym wygrał bo hehe wiesz co się stanie xD).
wszystkie użyteczne informacje na ich temat były płatne lub trudne do znalezienia


@afromort: ludzie się nie chcą takimi rzeczami dzielić, zauważyłem to wśród osób które siedzą w temacie. Z drugiej strony jak ktoś poświęca swój czas i liczy i sprawdza co się przez ostatnie 24h działo w zdrapkach to nic dziwnego, że też jakieś grosze sobie za to liczy ;p