Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z głośnikami bluetooth? Czy jeżeli ja sparowałem sobie telefon(bez kodu) i gram muzykę to nikt inny nie może się podłączyć? A jeśli chwilowo nie będę podłączony, to ktoś może się podłączyć i jednocześnie zablokować mi możliwość sparowania przeze mnie? #niewiemjaktootagowac
  • 4
@paw39: to zależy
Mam adapter BT do głośników i do niego może podłączyć się każdy i w każdym momencie jeżeli tylko jest włączony, ale mam też słuchawki, gdzie trzeba włączyć tryb parowania, aby się z nimi połączyć.
@matti05 właśnie udało mi się to sprawdzić trochę lipa jeśli ktoś się zapnie wcześniej niż ja to to ja już nie mogę jedynie mogę restart zrobić i próbować się łączyć jako pierwszy
@paw39: Jak jesteś sparowany głośnikiem ze swoim telefonem, to nikt inny nie może się wtedy połączyć. Musisz wtedy się rozłączyć (Albo przyciskiem na głośniku - przeważnie znaczek bluetooth, albo telefonem) i połączyć innym urządzeniem. Jeżeli się rozłączyłeś i ktoś Ci się w tym czasie połączy z urządzeniem, to po prostu klikasz przycisk na głośniku i go rozłączasz. Głośnik przeważnie wyłącza się sam po jakimś czasie nieużywania (u mnie jest to 5