Wpis z mikrobloga

Dzięki waszej pomocy zdecydowałem się na 3dsa :D Dzięki mirki ( ). Teraz kilka #pytaniedoeksperta, czy opłaca się kupować zamiennik zasilacza za 15zł, czy lepiej już wydać te 5 dych na oryginalną? I czy po wbiciu kodu z kart nintendo eshop mogę już normalnie pobierać na kartę (4gb w zestawie) i grać, czy muszę coś jeszcze konfigurować? I oytanie trzecie, czy ceny na eshopie się zmieniają, czy są stałe? Interesuje mnie Zelda Link Beetwen Worlds za 9 dych. #3ds #gry #zelda #mario #nintendo #chwalesie
hairsprayking - Dzięki waszej pomocy zdecydowałem się na 3dsa :D Dzięki mirki (✌ ゚ ∀ ...

źródło: comment_3sC0M1tcGQWFSqhh5Q7TvFWcFpmwZLxc.jpg

Pobierz
  • 15
@hairsprayking: Popieram przedmówce, zainwestuj w oryginał. Miałem zamiennik a teraz mam oryginał, zamiennik w moim wypadku miał spieprzoną końcówkę, po jakimś czasie używania musiałem wylutować port zasilania i wlutować nowy gdyż się po prostu wygiął. Oryginał mam już sporo ponad rok i żadnych problemów.
@hairsprayking: też potwierdzam, lepiej oryginalną. Na pewno nie ma gdzieś taniej? W jakichś xkomach/komputronikach itp. z odbiorem własnym?

Na eshopie gry rzadko są promocje, ALBW to tytuł już w promocyjnej cenie, więc oprócz specjalnej okazji przed premierą Zeldy BOTW na wszystkie zeldy (30% zniżki), to nigdy w niższej nie był.

A Link Between Worlds taniutko chodzi w wersji fizycznej, nówki po 50-60 zł od dawna śmigają na allegro, bo na rynku
ie Zelda Link Beetwen W


@hairsprayking: czasami są zniżki na eshopie, ale to góra 15-20%... możesz też zbierać monety na mynintendo i też jakąś zniżkę sobie zamówić... na urodziny mi też dali kupon zniżkowy do wykorzystania.. nie spodziewaj się wyprzedaży jak na steam, nintendo się ceni... szczerze?
nie opłaca się kupować wersji elektronicznych gier - często wychodzą drożej, to raz...
dwa - jak kupisz nową grę, to nawet po kilku latach