Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? czy w tym kraju nawet nie wolno wyjść z psem na spacer, #policja czy wy macie rozum i godność człowieka? #!$%@? #!$%@? że chodzę cały na czarno i w ramonosce, do tego bluza z kapturem, gdyby to nie był owczarek to pewnie by jeszcze przetrzepali, bo bali się większej akcji, tylko spisanie z dowodu za darmo, żeby było śmieszniej dałem im jako dokument do wylegitymowania się czeski paszport, dobre pół godziny to sprawdzali "a bo wyglądasz pan podejrzano ", a co was to #!$%@? obchodzi jak wyglądam, wychodzę z psem na spacer, a wy róbcie swoje
#gownowpis
  • 11
@wasiuu: nie przesadzam, ale widzę to ostatnio, że zatrzymują ludzi "inaczej ubranych", bo nie wiem jak to inaczej powiedzieć pod byle pretekstem, "bo wyglądasz pan podejrzanie" , kilka dni temu mojego kolegę, mogę napisać nawet że czołgistę przetrzepali, bo szukali narkotyków, on niestety nie ma psa, mówiłem mu aby poszedł do schroniska i sobie wziął, kjazali odblokować telefon, pokazać kontakty, a chłop wyszedł tylko na spacer, niech się biorą za dresiarzy,
@BajerOp: ciężko mi na pytanie odpowiedzieć, ona jest teraz w Rammstein, mieszkamy w Polsce i jemy tak jak u nas się je, ale czasami jeździmy do Liberca do jej rodziców i stron rodzinnych, aż zapytam, ale nie wcześniej niż za 2 tygodnie, bo wtedy wróci