Wpis z mikrobloga

Kolejna promocja przygotowana przez nasz sklep. Tym razem głównie wszelkiej maści gadżety motoryzacyjne , ale nie tylko...

3 produkty cieszące się waszym szczególnym zainteresowaniem:
1. Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2 Transmitter Car Charger
2. Xiaomi mijia Car DVR Camera
3. A9 Mini GPS Tracker for Children Pets Car Vehicle

To tylko przykłady wszystkich produktów objętych promocją. Znajdziecie tu tak naprawdę produkty z różnych kategorii.

Sprawdźcie wszystkie na specjalnie przygotowanej stronie:
Promotion Automobiles And Motorcycle Special

Wszystkich mirków zapraszamy do obserwowania naszego konta @GearBest_Polska, już wkrótce czekają kolejne niespodzianki. Jeżeli nie chcecie widzieć tych promocji dodajcie tag #gbpromo --> na czarną listę.

#gearbest #gb3birthday #motoryzacja #motocykle #kamerasamochodowa #wideorejestrator #rc #podroze #promocje
Pobierz GearBestPolska - Kolejna promocja przygotowana przez nasz sklep. Tym razem głównie ws...
źródło: comment_mMH9fTpTnzFfw816fOIlq7ZzuTk2lg8K.jpg
  • 29
@Bialy_Mis jest zły. Jest fatalny wręcz. Ale za to stosunek jakości do ceny zachowany. Jak ktoś chce gównianą jakość to płaci gównianą cenę.
To że GB jest znanym sklepem nie znaczy że oferuje produkty wysokiej jakości.
Ja stawiam jakość na pierwszym miejscu. Wolę dopłacić do czegoś co ma sens zakupu.
To że GB jest znanym sklepem nie znaczy że oferuje produkty wysokiej jakości.


@blubi_su: przecież oferuje telefony np
huawei, oneplus, xiaomi

jest zły. Jest fatalny wręcz


@blubi_su: To tak jak wege mowi o mięsie. Zablokowany łeb i #!$%@? xD
@Bialy_Mis ech zobacz sobie testy przez motocyklistów tego pseudo Intercomu. Jako zabawka dla dzieci to spoko, ale nie do użytku na serio.

I co z tego że ma w ofercie te telefony? To jakiś wyznacznik jakości?
@morganpl tym razem stane po stronie blubiego.

w chinczykach narzekają, ze rozmawiać da sie tylko z bliskiej odleglosci i do 120 km/h. Ja przez sene wiele razy przy 200+ rozmawiałem normalnie + bedac sznur samochodow przed kumplem.

a odnośnie kamery - GoPro i Sony biją dźwiękiem każdego chińczyka.

@Stitch: :)) spoko, nie wdawajmy się tutaj w jakieś wojenki bo to bez sensu, napisałem komentarz do @blubi_su trochę prześmiewczo ( @blubi_su zaznaczam bez złośliwości, taka moja "natura" ;)) ). Może się mylę ale pewnie SENA 20S też jest produkowana w Chinach, jeżeli nie to "szacun"... ;)
Miałem delikatne doświadczenie z producentem z Chin z innej branży - oferował wyprodukowanie partii produktu w 2 różnych zakresach cenowych, z zewnątrz wyglądały niemalże