Wpis z mikrobloga

Kur** mać, że pozwolę sobie tak zacząć. Sytuacja dosłownie z przed godziny. Idę po pieczywo itd #!$%@? na śniadanie do marketu, czekam w kolejce, spokojnie mając w głowie że weekend i w ogóle ale słyszę przede mna dwie Karyny plotkujace o paznokciach, jaki kolor, jaki szlif(wtf) no problemy 3 świata jak żyć itd..

W końcu ich kolej przy kasie, pani ekspedientka zauważyła chyba te jebitnie długie pazury bo aż zapytała gdzie je robiła (?!) i gadają i pokazują i mnie ch*j zaczyna strzelać bo pindy o pazurach plotkuja a ja głodny czekam aż skończą.. Po wymianie numerów (serio wymienily się numerami paniami które robią w tej "branży") Nadeszła moja kolej, zakupy małe więc wszystko trwało dosłownie minute. Podałem 20 zł i czekam na resztę...

I tu całe wkur...ie całej sytuacji podczas wydawania mi reszty pani za kasa i jej pazury kur.. Aż mnie podrapaly, ani przepraszam ani pocaluj mnie w dupe. Pewnie nawet świadoma nie była że że coś tymi "paznokciami" robi. No do ch*ja Wacława wy dziewczyny serio myślicie że to nas jara? Szpony? W jeb*** kolorach tęczy?

Jestem absolutnie pewny że większość nas, mężczyzn, nie chłopcow, woli zadbane krótkie paznokcie niż pazury Frediego.
#rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis #oswiadczenie #heheszki
s.....o - Kur** mać, że pozwolę sobie tak zacząć. Sytuacja dosłownie z przed godziny....

źródło: comment_a004Y8eim1xz4ixpSCibsC4vSR2SNgRO.jpg

Pobierz
  • 44