Wpis z mikrobloga

Poczucie skończonej pracy. Kolejny etap prac zakończony. Teraz tylko próba napięciowa stacji i sumienie spokojne z dobrze wykonanej pracy. Ten uczuć gdy odkreslasz ostatnie rzeczy na dokumentacji wiedząc, że to koniec na stronie 400kV.

#zzyciaelektryka #praca #pracbaza #elektroenergetyka #elektryka #feels #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_xUrdMSe9qrCCDdGCSkkm11mOxDq8GdEO.jpg
  • 10
@Dzyszla co innego pojechać raz na jakiś czas, a co innego być w domu tło w sobotę i niedzielę. Ja pracowałem w delegacji dwa miesiące, właśnie na stacjach WN, i dałem sobie spokój. Praca w biurze ma swoje minusy, ale jest się na miejscu
@khyn: A no, masz rację. Niektóre firmy podejmowały eksperymenty z rotacją swoich pracowników - zmiana stanowisk raz na jakiś czas właśnie po to, żeby nie było wypalenia i znudzenia. Ale nie wszędzie się tak da. A i większość pracodawców sceptycznie do tego podchodzi.
@flakizolejem nie, nie musi :) to tylko odwzorowanie stanów i wybór trybu synchronizacji.
@khyn @Dzyszla ta praca bardzo mnie satysfakcjonuje, pracuje już 4 rok jako rozruch. #!$%@? bym dostał siedząc za biurkiem czy na 4 brygadowce. Tu mam okazję poznać od zera stacje w ułożeniu 3/2 wyłącznika, największa elektrociepłownie gazowa parowa w Polsce, brać udział w rozruchu bloków energetycznych w Opolu. Jest to budujące, bo wiem, że robię coś co będzie działać
@khyn dla mnie rodzina jest ważniejsza niż praca, jednak jeśli mam mieć stagnacje w pracy i wieczne być znuzony praca a mieć satysfakcję z pracy i nie być frustratem to jednak chyba wolimy się pomeczyc z odległościa, nie ja pierwszy i nie ostatni.