Wpis z mikrobloga

Oglądam se mecz Cracovia - Legia. Na trybunach drą mordę Wisła ty #!$%@?. Wtem wodzirej na stadionie mówi - teraz krzyczymy ty zdrajco. I biedni intelektualnie ludzie na trybunach krzyczą, chyba, jakieś nazwisko i ty zdrajco. Czy #!$%@? to jest normalne? Na każdym meczu są jacyś delegaci PZPN. Jest Policja. I co? Nic? Takie nawoływanie, darcie mordy, przekleństwa są OK? Jak zaklnę na ulicy, usłyszy mnie góra 50 osób, to mogę dostać mandacik. Na stadionie lecą przekleństwa non stop, słyszy je kilkanaście tysięcy ludzi na stadionie, kilkadziesiąt przed tv i zero mandatów. Nikomu to nie przeszkadza. Klubowi, Ekstraklasie, PZPN-owi, Canal+. KRTiT, Policji, nikomu.

#sport #pilkanozna #ekstraklasa #cracovia #legia #telewizja #canal #patologiazmiasta #biednichorzyludzie
  • 9
@Jamaerah: To powiedz mi dlaczego muszą lecieć przekleństwa a nie np. jakieś inteligentne wierszyki kąsające przeciwników? Przecież coś takiego można by wymyślić na poczekaniu. Coś w stylu że piłkarze Wisły mają dwie lewe nogi, mają zeza. Czy to nie byłoby fajniejsze? A jaka promocja dla klubu? :)
@Gieekaa ale tak wygląda piłka i to na całym świecie, przy tym jakie bluzgi i chamskie przyspiewki lecą w innych krajach to nawet aż u nas nie ma takiej tragedii