Wpis z mikrobloga

Prosiłbym o opinię projektu którym jest kontroler do (rakowej) muzycznej gry z wbudowanym komputerem oparty o system android 5.1.1 (nie zrootowanym) i mikroprocesorze emulujący dotyk.

https://www.youtube.com/watch?v=frEDT1k9W7U (Nagrywane lustrzanką w za mało oświetlonym pokoju i obrabiane na drewnianym laptopie)

Niestety w tej wersji 2 przyciski mają jedno podświetlenie ze względu na to, że to prezent urodzinowy musiałem się pośpieszyć i zaprojektowałem za małą obudowę by się zmieściła kolejna płytka :(

#elektronikadiy #anime
Pobierz
źródło: comment_EKm99VVwMjOkaxqHLUr2xwCQ0Q7K8PCi.jpg
  • 11
Niestety nie miałem wystarczająco sklejki w domu, a same materiały i sprzęt by zrobić z metalu ale jeśli będę robić kolejną wersję to na pewno skupie się na maksymalnym wyciszeniu.
Niestety w tej wersji 2 przyciski mają jedno podświetlenie ze względu na to, że to prezent urodzinowy musiałem się pośpieszyć i zaprojektowałem za małą obudowę by się zmieściła kolejna płytka :(


@szmagli: płytka? A nie wystarczyło po prostu podpiąć zacisków podświetlających przyciski do styków roboczych, tak byś kluczując wejście procesora włączał i podświetlenie?
A i jeszcze jest jeden powód osobnego podswietlenia. Pokazuje ono opóźnienie względem klikniecia.

Dziękuje za uwagi i postaram się je wprowadzić w następnych projektach.