Wpis z mikrobloga

@pan_doktor: może hm - marynarka + spodnie.
Nie porównywałbym tego garnituru do oferty SS, bo hm tutaj nic nie zwojuje. Jednak myślę, że nie ma dramatu.

na zamówienie u krawca

Jestem jeszcze zielony w temacie, ale wiele razy trafiałem na opinię, że szycie na miarę jest ryzykowne, bo wielu krawców nie radzi sobie z uszyciem dobrego garnituru.
@pan_doktor: Ostatnio wyszła taka mała kolekcja, ale bardzo dobrej jakości. Polecam https://www.lancerto.com/lancerto-and-mr.-vintage.html

Oprócz tego Suit Suply - dostawa i ewentualne odesłanie za darmo, a można wprowadzić poprawki krawieckie. Jakość materiałów i współczynnik cena/jakość bije każdą polską markę na głowę.

@0ptymista: Bespoke jest super, ale trzeba iść do mistrza krawiectwa jak Karol Rzeszutko, Taduesz Baś, czy Tomek Miler. Wtedy usługa będzie kosztować 3 tys. wzwyż, ale lepiej garnitur leżeć nie będzie.
@pan_doktor: Suit Supply. Mają dużo ciekawszego wzornictwa, dobrą jakość za tą cenę, fajne materiały i przede wszystkim porządny model, nie trącący epoką słusznie minioną, ale także nie rakowomodowy. Poza tym przez lżejszą (przynajmniej w większości modeli) konstrukcję ramion i wyższą pachę są po prostu wygodniejsze od Bytomi i Vistul.

@0ptymista: Tani krawiec prawie zawsze jest marny. Drogi - różnie bywa. Są uznane pracownie które zrobią dobrze i policzą drogo, są