Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie... Odwiedziłem wczoraj Saturna we wrocławskiej Magnolii i poszedłem poszperać nieco w grach. Uwagę moją przykuła półka z promocją na GTA V na PC. "Nowa, niższa cena" jak sugeruje wielka naklejka, wynosi 169 zł.

Zaciekawiło mnie ile ta gra kosztuje normalnie, skoro w promocji wciąż cena utrzymuje się na tak wysokim poziomie. A że akurat chwyciłem egzemplarz z niedokładnie naklejoną nową ceną, więc odchyliłem nieco naklejkę i moim oczom ukazała się cena 'przed promocją' ;)

Nie wiem, jak was, ale mnie takie akcje strasznie wkurzają, bo jawnie widać, że się nas oszukuje i to perfidnie. Wiem, że to nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja, ale moim zdaniem każdą powinno się wytykać i piętnować.

#saturn #magnolia #wroclaw #gtav #afera

Ale, ale... To nie wszystko...
cartierbresson - Mireczki drogie... Odwiedziłem wczoraj Saturna we wrocławskiej Magno...

źródło: comment_EHFQeII61OCnFE549Qf8Ujn0P5w3N2fW.jpg

Pobierz
  • 57
@Hajsflota: Wkurza. I piętnuję to zawsze gdy się z tym spotkam. Bo nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę i próbuje mnie oszukać. A fakt, że takie akcje są częstsze niż mi się wydaje jest spowodowany tym, że tacy ludzie jak Ty albo olewają temat, albo dają się oszukać... I wcale nie uważam, że to jest przejaw słabej psychiki ale raczej wyraz szacunku do samego siebie.
@cartierbresson: xD
Nie, silna psychika polega na tym ze niczym nie wkuriwasz się, nie płaczesz tylko ciagle śmiejesz się i masz dobry nastrój, nic nie jest w stanie ci tego przełamać. I nie masz pojęcia co to szacunek do siebie chyba. Poczytaj na internecie co znaczy szanować siebie i co to słaba psychika.
@cartierbresson: z doświadczenia wiem, że oni tam mają cenowy bałagan. Kiedyś sprawdziłem w necie cene jakiejs gry - 159zł, dostępna w sklepie. No to idę a na półce #!$%@? 239zł na każdym pudełku. Poszedłem do kasy i mi za 159 sprzedali. Nie są w stanie dobrze wszystkiego na czas chyba naklejać. Jest szansa, że przy kasie by się wyjaśniło i za niższą sprzedaja bo taka jest promocja i cena w necie.
@cartierbresson: Naklejka "nowa niższa cena" to robota dystrybutora, nie Saturna (z taką naklejką przyjechała gra z dystrybucji). Nie możesz tego odbierać w kategoriach "próbują mnie oszukać". Pracownicy sieciówek mają kilka razy w tygodniu synchronizację cen i po prostu nie wyrabiają się. Często w Poniedziałek cena jest obniżana centralnie, a we Wtorek wraca do poprzedniej, więc w celu zaoszczędzenia czasu naklejają metkę na metkę. Na upartego w każdym tego typu sklepie znajdziesz
@Morf: Ogarnięty człowiek po prostu nie daje się zrobić w balona ;) A kupować można i w Saturnie, nie raz dorwałem tam coś fajnego w dobrej cenie. Ale tym razem nie planowałem żadnych zakupów, po prostu wszedłem tam dla zabicia czasu... :)

@Coreu: Hmm, być może... Ale ja jako klient nie muszę tego wiedzieć. A sam powiedz, co mam myśleć widząc to co na zdjęciach?