Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim drogie mirki na #emigracja #uk :)

Przypominam o #yorkshirewykopparty - wielkim ognisku na którym będzie sporo ludzi - startujemy czy będzie pogoda czy nie, jak nie dopisze to zrobimy ognisko w środku domu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Startujemy 30 kwietnia o godzinie 18:00 (można przyjśc kiedy sie chce, do ogniska będzie przygotowanie cały dzień.

Z pytań co przynieść: Przynieście co się da i co chcecie. Mam trochę alko w lodówce bo sam nie pije, będą ciastka ( ͡ ͜ʖ ͡), drzewo mamy, grill + węgiel i rozpałka też, ręczniki papierowe, talerze, sztućce przygotowane. Przewidujemy koło 30+ ludzi.

Jeśli ktoś chce wpaść zapraszamy, osoby które chcą nocować bardzo proszę by dały mi znać do 48h przed przyjazdem to zorganizujemy coś. Mamy koło 4+ miejsca śpiące na sofach, 2 materace + jak chcecie dam koce by móc spać na ziemi i wtedy można zmieścić około 12-15 ludzi spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zbieramy sie w Goldthorpe pod S63 9AA - parking między Funeral Directors a Texaco, kto chce dojechać na stacje w Goldthorpe też nie ma problemu - Megabusem można dojechać do Sheffield a stamtąd pociągiem 15min prosto do Goldthorpe - wyjdę na stacje jakby co. Dzwońcie po szczegóły: 07463068583

Można przylecieć samolotem z Polski, możemy podjechać na lotnisko Doncaster/Sheffield gdyż to tylko 20min od miejsca Ogniska - odbieram za free, tylko dajcie znać wcześniej bo będzie trzeba mieć trzeźwego kierowcę do około 20:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszamy serdecznie każdego chętnego, ostatnim razem mieliśmy całkiem niezłą ekipę <==

Chętnie przyjmę propozycje gier i zabaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopparty #wykoppiwo #oswiadczenie
  • 21
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (22)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @smieszekzagranico @James_Earl_Cash @Wujek_Fester @siedem_dusz @CzerstwaBulka @Amadeo @reddevilet @DzikiWonsZwKapeluszu @Chmurkins @justlikethat @CrunchyHumus @Bratek @tamowsky @rebmib @IrvinTalvanen @sorek @a__s @worldmaster @Athropos @Namarin @olgierd420
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (128)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Old_Postman @Vegan @espectsorka @siedem_dusz @Ja-qb @FilBil @reddevilet @zomowiec @Saute @Wujek_Fester @LeeBee @Ulubiona @delopi @CzapkaG @TymRazemNieBedeBordo @Asteroida @bvszky @oreze @push3k-pro @b2_spirit @magenciorek @Nerio @Marule @depOO @ashmedai @Ruby302 @PiotrusPan @dob3k @4becool @yazir @Gom3z @karolzzr @marekrz @kristoja0054 @