Wpis z mikrobloga

@Shaber: a mccafe niby ile kosztuje poza promocją xD
@geuze: tak, dokładnie :D u nich jak zwykle trochę depresje ale widząc komentarze tutaj to się nie dziwię. Przychodzi taki Janusz z Grażyną, zamawiają espresso za 12zł i krzywią się bo co tak mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie_chcem_ale_muszem: i to szanuję, mam nadzieję jak mama kupi coś co ci nie smakuje to robisz aferę.
A 12 zł za kawę to jest #!$%@? nieporozumienie. Dla wielu jest to godzina pracowania.


@Shaber: nieporozumienie to są takie pierdoły jak ty wypisujesz xD Za 12zł można też wyżywić jakieś dziecko w Afryce przez tydzień - no i co z tego? Wyjdź z piwnicy to dowiesz się ile kosztuje prowadzenie lokalu w Warszawie. Samo się nie zarobi i nikt nie będzie do biznesu dokładał. Poza tym Forum to nie jakaś
@Shaber: Nie będę cię oceniał ale pisanie, że na espresso chodzą pozoranci to już ignorancja nie wiem też co do tego ma jakiś gejfon na raty xD
Takie espresso normalnie kosztuje 12 zł i jest to w pełni uzasadniona cena więc gdy można spróbować go za 5zł to chyba jest to okazja?
Ludzi którzy chodzą do restauracji zamiast zjeść kebaba, kupują audi zamiast fiata i piją wodę mineralną zamiast źródlanej też
Takie espresso normalnie kosztuje 12 zł i jest to w pełni uzasadniona cena więc gdy można spróbować go za 5zł to chyba jest to okazja?


@StandbyOn: ja już niczego nie taguję #cebuladeals bo jak to nie są jakieś skarpety po 10 centów z aliexpress z kuponem za nowe konto na -90% to zaraz cię zjedzą xD Kiedyś wrzuciłem statyw foto w naprawdę dobrej cenie (przecena 50% od oryginalnej - sklep wycofywał