Wpis z mikrobloga

@Urzad_Celny oczywiście, myślę że chodzi ci o bardziej rzeczywiste odwzorowanie świata realnego, gdzie każdy magazynek ma swoją liczbę naboi. W popularnych strzelankach jednak jest inaczej, rozumiem jednak twój dylemat gdyż grałem w unturned (swoją drogą bardzo ciekawa i darmowa pozycja) gdzie magazynki właśnie tak działały
@PradziwyMirek: Jak w tf2 to nie wiem, ale tak - samo sie przeladowuje tylko po wystrzeleniu wszytkch naboi.

@Musiek_: Tylko 333fps! ( ͡° ͜ʖ ͡°) i grafika na najmniejsze mozliwe ustawienia. Thomson tez dawal rade, mi podpasowal. No ale tez zalezalo jaka mapa. Kar98k - pelna zgoda, ale nigdy nie moglem opanowc tego tak jak bym chcial. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PradziwyMirek kiedyś tak miałem, ale cs mnie oduczyl, zawsze jak zostaje sam to ktos z teamu mi drze morde zebym przeladowal, a ja jestem spokojny, przecież mam jeszcze 4 kulki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PradziwyMirek ja jestem rebelem xD i zawsze jak gram mm to tylko ktoś zacznie wydawac polecenia, Eko! Rasz bi! To robię na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak zwykle otwieram.

Albo najlepsze są polaczki trenerzy,
o maj gat kupiles kalacha w drugiej? Co za zjeb
Przecież MOWILEM Eko,#!$%@? ja mowilem Eko polaku robaku jak smiales coś kupić!1!111

Ogólnie to na g4 gdzie jestem obecnie wygrywam 90 procent
@PradziwyMirek Ale nie na mm gdzie jakis random co ledwo mutacje mial mi mowi jak mam grać, sam potrafię ocenić jak zagrać, no chyba ze gram w teamie naprawdę z jakims wymiataczem który nad dobrze prowadzi, to pewnie, ucze sie odblepszych,ale póki co rzadko się zdarza,narazie gram z też takimi ludzmi info daje im co do metra gdzie ktoś stoi bo sami nie słyszą. Albo nie potrafia się domyślić ze ktos ich