Wpis z mikrobloga

Cześć #it mirki!

Buduję WEB #startup na globalny rynek i po wstępnym badaniu wydaje mi się, że tym razem będzie sukces.
Pomyślałem, że może ktoś z Was miałby ochotę śledzić cały proces i poczytać na blogu informacje jak zbudować globalnego WEB startupa z minimalnym nakładem finansowym.

Jeżeli wykopie ten wpis odpowiednia ilość zainteresowanych osób, założę bloga specjalnie dla Was i będę starał się systematycznie informować Was o tym jakie kroki podejmuję w zakresie realizacji i promocji pomysłu.

Czego możecie ode mnie oczekiwać jeżeli zdecyduje się zacząć blogować?
Postaram się publikować raz na 7-30 dni post, w którym będę pisał o prowadzonych działaniach, problemach, strategiach, trick-ach, technologiach, statystykach, efektach i ewentualnych zarobkach.

W skrócie o mnie
Web developer i marketingowiec z 10 letnim doświadczeniem. Na swoim koncie mam kilka nieudanych prób zbudowania globalnego startupa - #przegryw . Jedyne co mi dały wcześniejsze projekty lub aż, to straty finansowe i doświadczenie, które tym razem czuje, że pomoże mi osiągnąć wymarzony sukces. Zobaczymy... Wszystko już jest w trakcie. Start serwisu zaplanowałem na 1 lipca 2017.

PS: jestem też wieloletnim wykopkiem ale specjalnie pod ten projekt założyłem nowy login a ewentualnego bloga będę pisał po angielsku ze względu na to, że na reddicie również zamierzam zamieścić kopię tego wpisu.

PS2: pozwolę sobie ten wpis wstawić jeszcze z 1-2 razy w inny dzień w innych godzinach tak aby dotarł do tych z, którzy mogą być zainteresowani a nie trafili na mój wpis bo złe godziny wybrałem czy dzień... Chyba, że kompletnie Was to nie interesuje to usunę konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakby się okazało, że interesuje was ten temat, daj + i obserwuj tag #danwebdev

Pozdrawiam,
DANWEBDEV
#programowanie #marketing #biznes #januszebiznesu #ciekawostki
DANWEBDEV - Cześć #it mirki!

Buduję WEB #startup na globalny rynek i po wstępnym b...

źródło: comment_l9xrUuPGjiq7SonLjhQqRtHDsx9otI83.jpg

Pobierz
  • 17
@sand327 mądrala, ale chyba jednak nie rozumiesz. Nawet jakby wszyscy userzy wykopu rzucili się na ten startup to nie byłoby mu blisko do bycia globalnym. Jeden wpis na blogu na 7-30 dni to jakiś żart, jak cały ten wpis przepełniony buzzwordami.
Ale co to za startup? Albo ja nie rozumiem wpisu.

@wiktorek_pl: Nowy serwis internetowy. Na tą chwilę jeszcze nie zdradzę samego pomysłu bo @meohaw ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie nowy strims, strimi etc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@protektor: Nie, zazwyczaj staram się być innowacyjny i obecnie buduję coś co będzie w pewnym sensie nowością, innowacją.

Powodzenia! Jak będziesz chciał zabezpieczyć
Nowy serwis internetowy. Na tą chwilę jeszcze nie zdradzę samego pomysłu bo @meohaw ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DANWEBDEV: Jeśli boisz się wyjść z pomysłem już teraz, to chyba nie jest to żaden #startup tylko sobie coś dłubiesz po prostu po godzinach pracy. Jeśli masz za sobą jak twierdzisz wstępne badania, to pewnie testy A/B czy feedback już wpadł a to oznacza, że projekt jest w
Sorry ale #!$%@?ą mnie strasznie te trailery wpisów, zaplusuj i zaobserwuj to ci może powiem kiedyś co to jest. Nie jesteśmy na pudelku.

@wiktorek_pl: W pełni rozumiem. Jest jakieś zainteresowanie więc założę tego bloga. Już w pierwszym wpisie przedstawię harmonogram wraz z informacją na jakim etapie jestem. Nie spodziewaj się wielkiej ekipy bo jest to startup z ograniczonym budżetem na start. Chcę dokonać eksperymentu czy się da tego dokonać samą wiedzą,
Chcę dokonać eksperymentu czy się da tego dokonać samą wiedzą, pomysłem i chęciami... A co do zajawek to owszem, będę karty odkrywał stopniowo - stoją za tym solidne argumenty.


@DANWEBDEV: Ale mogłeś chociaż powiedzieć jaka branża i temat. Robisz startup dla właścicieli kotów, kolejny CMS, CRM czy wysyłke lodów online. Nie wydaje mi się by istniało jakiekolwiek przeciwwskazanie by ujawnić takie info.