Wpis z mikrobloga

Mirki, od dłuższego czasu rozwijałem swoją pierwszą aplikację na #ios #iphone do notowania ciężarów na siłowni. Wstawiałem już raz post apropo beta testów, kilku mirków bardzo mi pomogło i appka dotarła do finalnej wersji z kilkoma usprawnieniami. Wczoraj wydałem ją na app store, lada moment powinna być nowsza wersja z poprawioną mikropłatnością i niemieckim tłumaczeniem. Zapraszam do pobierania każdego sportowego świra i testowania. Pierwsze pięć treningów jest za darmo w formie triala, potem trzeba jednorazowo zapłacić $4 dolary. Jednak wy nie musicie, wstawiam niżej 5 promo code'ów na odblokowanie za darmo do pełnej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°).

H7K4M77T4JHP
JLF33WYMRLX7
KFPTWWW4TF4W
YMXAEN3XX3MT
E3R79X393LHP

DOWNLOAD
Fanpage na facebooku
Strona www

#rozdajo #swift #ios #iphone #aplikacjemobilne #appstorecebuladeals #appstore #silownia #mikrokoksy
ptasigryp - Mirki, od dłuższego czasu rozwijałem swoją pierwszą aplikację na #ios #ip...

źródło: comment_4wMIzXkKgaCk97F4JflqF9XzEkilkAbZ.jpg

Pobierz
  • 18
jakby co wszystkie kody wykorzystane.

@ptasigryp: Hej byłbym skłonny zapłacić za taką appke ale mam kilka ulepszeń (używam Stronglifts 5x5 odblokowana cala appka). Mam kilka sugestii, które wzmocniły by słabe strony appki:

Mam plan np:
week 1 day 1
Press
5x 20
5x 25
5x 30
5x 35
5x 40
5?x45

Teraz wchodę w trening o nazwie "testT" Nazwa dnia treningowego testTweek11 gdzie dodaje cwiczenie do listy cwiczen: Press
@Strzalka: Spróbuje zrozumieć co masz dokładnie na myśli, jednak z góry mówię, że appka ma być substytutem papierowego notatnika/excela mobile, a nie trenerem personalnym. Wszelkie podpowiedzi przez appke jak ćwiczyć od początku nie były planowane, mialo być notowanie tego co zrobisz ze statystykami i wykresem. Opcja opisu ćwiczeń i multimediów została dodana z myślą o przyszłości gdy dodam pobieranie gotowym planów treningowych z neta.
@ptasigryp: chodzi mi o to, że ja w "notatniku" (w twojej appce) ide na silke już z zamiarem dzwignięcia danego ciezaru. Czyli co robie?
Przed silką planem treningowym rozpisuje sobie ze dzisiaj dygne np. 5x5x100 w przysiadzie. wchodze w edytor dodaje ciezary/cwiczenia. Ide na trening i patrze.
Robie 5x20 ok. Ile zrobilem powtorzen 5 ok adnotuje (zapisuje w notesie)
Robie 5x30 ok. Ile zrobilem potworzen? 4 ok adnotuje

Wywalam graf historyczny
Strzalka - @ptasigryp: chodzi mi o to, że ja w "notatniku" (w twojej appce) ide na si...

źródło: comment_AZOd2mfXfQvjx3BkIqF2wqdzXZDhTbRx.jpg

Pobierz