Wpis z mikrobloga

@mrbarry: Myślisz, że ktoś płaci za zgłaszanie manipulacji użytkowników na wykopie? Dziwi mnie Wasza postawa Towarzyszu, uważasz, że powinno się tolerowac łamanie regulaminu i ewidentne fake news?
@mrbarry: Popatrz na daty i godziny. Kiedy ja promowałem znalezisko nie było jeszcze dementi, podobnie kiedy zakopywałem znalezisko z podejrzanej ( i wielokrotnie zgłaszanej za manipulacje domeny) Oficjalne oświadczenie redaktora Rzeczpospolitej i sprostowanie pojawiły się później.

Nie mogłem wiedzieć, że to nieprawda zanim autor tego nie przyznał, a wierzyć "wpolityce" czy niezależnej to jak oddać majątek jehowym.

Mój błąd, że uwierzyłem w artykuł w "Rzepie", który okazał się nieprawdą.
@mrbarry: Nie, mój błąd nie dotyczył dodania informacji nieprawdziwej, ja tylko podlinkowałem cudze znalezisko na swoim mikroblogu. Nie dodałem go, w przeciwienstwie do osób przeze mnie zgłaszanych. Nie widzisz różnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mrbarry: Aha, czyli widzisz różnice, ale wolisz zagłuszyć myślenie powtarzaniem oskarżeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS kiedy ja linkowałem artykuł nie byo żadnego dowodu na to, że zawierał info nieprawdziwe.

Mnie zweryfikowanie artykułów w TVN na temat Hanoweru Szydło i Merkel zajęło 5 sekund...