Wpis z mikrobloga

Dobrze, że promka z audiobookami na #orlen juz sie kończy. To co Janusze z #cebuladeals potrafią tutaj #!$%@?ć, żeby je dostać, przekracza wszelkie granice. A appki na telefon pewnie nawet pobrać nie potrafią. (Swoją drogą jednemu tłumaczyłem przez 20minut jak dodawać te audiobooki do biblioteki)
1. Tankujesz 50litrów? Płać na dwa razy, bo dwa audiobooki. Profit w #!$%@?.
2. -Przepraszam,a nie zostawił ktoś u Was tego audiobooka.
-Zostawiają co chwile, ale musimy targać i wyrzucać.
-marnotrawstwo, cholera. Wszędzie by pieniądze wyciągali.
3. A teraz to mnie typiarka zabiła. Przyszła złożyć SKARGĘ do orlenu bo jej mąż tankował u nas miesiąc temu i NIC nie dostał. Tłumacze jej, że pewnie wybiegł z paragonem i nie poczekał na kupon, albo sprzedawca nie wydał i wystarczyło sie upomnieć. A ta #!$%@? do mnie "CO JA SIE MAM PROSIĆ O WYDAWANIA PROMOCJI? JEST CHYBA NAPISANE ZE ZATANKOWAC WYSTARCZY"
Eehh #!$%@?, na szczęście od jutra wolne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #pracbaza #oswiadczeniezdupy #janusze
  • 25
@PAT0S Ja tam wydaje to kupony, ale ktoś mógł nie wydać, albo jej mąż nie poczekał aż drukarka go wypluje i wyszedł.
Nie mnie to oceniać, ale przecież można się upomnieć/dopytać jak tak bardzo jej na nich zależało.
u nas była skarga z centrali bo klient prawdopodobnie podszedł do kasy na której leżał kupon z poprzedniego klienta i go zabrał wraz z swoim paragonem i jakim prawem on ma kupon starszy o 15min niż paragon XDD jak by to różnice robiło XD
@dzieju41: Ja też tak myślałem dotychczas. Dzięki tej promocji zmieniłem swoje nastawienie do audiobooków bo... te metody tak naprawdę się uzupełniają. Audiobooka słuchałem wtedy, gdy czytanie jest niemożliwe, np. w drodze do pracy: 6:15 rano, mroźny poranek, drepczę sobie pół godziny i słucham książki. Wcale to nie wyklucza możliwości czytania książek w innych okolicznościach.
Na świecie jest tyle różnych książek, że raczej nie ma sobie co żałować "bo mógłbym przeczytać", jak
@Motloch trzeba było poprosić o paragon i zobaczyć na kamerze czy kasjer wydał kupon rabatowy ale spokojnie od 28.04 zaczynają się jakieś smaki świata
Ps. Szkolenie zrobione?
Ps.2 co najmniej 25 litrów albo zakup za co najmniej 10zl z wykluczeniem alko, fajki, doładowania ( dla nie wtajemniczonych)
@Rudyzzadupia szkolenie mam nieaktywne i jakoś nie chce mi sie o nie upominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A bo mi sie chce sprawdzać z monitoringiem. Niech pilnuje swoich spraw, jak jej zależy. Poza tym, nie trzymamy na zapas zadnych kuponów.
@Motloch ja mam zawsze jeden pod klawiatura jakby jakiś delikwent się znalazł. Poprostu niechce mi się kłócić. Jak ktoś jest miły to dam i już.A jak cwaniakuje to proszę o paragon i wtedy kończy się cwaniakowanie.