Wpis z mikrobloga

@shadow_no: Ostatnio czytałam artykuł, że przejście podziemne mają zlikwidować i ogólnie pozmieniać troszkę to skrzyżowanie, więc jest szansa, że coś z tym zmienią bo jak dla mnie to przejście jest tak trochę bez sensu :P
@shadow_no: @Yssuna: Jest bez sensu. Mają być zmiany. To prawda.
Ale najpierw w ruch idzie ulica Kiedrzyńska wraz ze skrzyżowaniem z Dekabrystów. Prace mają ruszyć lada moment. Mają być parkingi po obu stronach drogi. Aktualnie jest dziurawy dramat.
@Yssuna: na Tysiącu z parkingami to jest ciekawie:) Pamiętam, że to była codzienna walka o przetrwanie. A jak już znalazło się jakiś kawalątek miejsca i jednym kołem delikatnie się wjechało na chodnik to na drugi dzień miałem wizytę policji z mandatem bo sąsiadowi 1.4m było za mało i musiał mieć 1.5m przejścia :D Nie raz stałem z 500m od bloku bo dopiero tam coś się znalazło:)
@DeXteR25: mogliby to przejście wyremontować a nie burzyć... przecież to zajebiste rozwiązanie jak jest zadbane :D
Do tego bezpieczne i dla pieszych/rowerzystów i dla aut ;D
Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy stoją jak kłody na światła mając obok przejście podziemne....
@shadow_no: U mnie pod blokiem dopóki nie położyli kostki to parking był duży, potem położyli kostkę, gdzie zabrali prawie połowę parkingu, zrobili wokół wysoki krawężnik, który od krzaków i budynku policji jest oddalony o jakieś kilkadziesiąt centymetrów, więc to już samo w sobie go pomniejszyło do tego zrobili krótką alejkę którą można dość na przystanek, a obok niej zostawili trawę, gdzie dawniej każdy stawiał tam samochody, a spróbuj tylko teraz postawić
BTW. Bezpieczne przejście dla pieszych jest obok pod ziemią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DeXteR25: A, to jakby tam były narysowane pasy i dodany sygnalizator z ludzikiem to byłoby bezpiecznie, a teraz jest niebezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

To jest głupota - skoro już jest przejazd rowerowy to co komu szkodziło domalować kawałek pasów? Rower by mnie nie najechał, bo nie szedłbym jak baran