Wpis z mikrobloga

@Kneste: Kluby, które w każdym swoim sezonie w Ekstraklasie po reformie były w grupie:
Mistrzowskiej: brak
Spadkowej: Widzew Łódź, GKS Bełchatów, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Górnik Łęczna, Arka Gdynia, Wisła Płock
@Kneste: Ciekawostka – pomimo tego, że Pogoń każdorazowo awansowała do grupy mistrzowskiej, to w tym czasie miała czterech różnych trenerów (Wdowczyk, Kocian, Michniewicz, Moskal). Sporo?

Lech podobnie jak Pogoń, był trenowany w tym czasie przez czterech różnych trenerów – Rumaka, Skorżę, Urbana i Bjelicę (tymczasowego Chrobaka nie policzyłem).

W Legii trenerów było pięciu – Urban, Berg, Czerczesow, Hasi oraz Magiera.

Ciekawiej jest z Lechią, ta od sezonu 13/14 miała aż sześciu
@Kneste: ESA37 jest od ledwo 4 sezonów. W grupie mistrzowskiej jest 8 zespołów. To oznacza, że 50% grupy mistrzowskiej jest takie samo. Przy 4 sezonach to dla mnie absolutnie nic dziwnego. Nie chce mi się robić analiz, ale jakby zasymulować podział w takiej Anglii, Niemczech czy Włoszech to podejrzewam, że za 4 ostatnie sezony mogłoby wyjść bardzo podobnie.
Kluby, które w każdym swoim sezonie w Ekstraklasie po reformie były w grupie:

Mistrzowskiej: brak


@4d1n: no jaki znów brak skoro są takie cztery i wymienione je na obrazku wstawionym przez OPa? ( ͡º ͜ʖ͡º)