Wpis z mikrobloga

Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż Tomasz Terka nie istnieje. To nie jest żaden troll czy #!$%@? pasta - Tomasz Terka na prawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież nagrał tyle filmów, ma konto na facebooku, dlaczego miałby nie istnieć? Terka jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki i okultyzmu. Dostrzegają go tylko ludzie, którzy mają ze sobą coś wspólnego. A co my mamy wspólnego? Przegryw? Nieruchanie? Główny katalizator nie jest do końca znany. W każdym razie - jesteśmy w stanie kumulować te negatywne cechy i wyświetlać je w postaci różnych projekcji. Jedną z takich projekcji jest właśnie Tomasz. Dowodem na to jest sam wygląd Terki. Tomasz po prostu istniał. Istniał tak długo jak istnieją #!$%@?. Dwadzieścia lat temu wyglądał dokładnie tak samo jak teraz. Jest zawieszony w próżni czasowej, nie starzeje się, ciągle ma tę samą pracę, ten sam level w Aionie. Pomimo tego ciągle zachowuje się jak byt człowieczy, ubogi - ale jednak. Jego życie jest kształtowane przez porażki i sukcesy wszystkich #!$%@? na świecie. Udało ci się trafić trójkę w lotto? Świetnie - Tomasz Terka właśnie kupił sobie nowe słuchawki. Straciłeś pracę i toniesz w długach? Tomasz zapragnął kolejny kredyt na komputer i go nie dostał. Kopnąłeś małym palcem od stopy w drzwi? Tomasz Terka #!$%@?ł się o drzewo. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Byt Tomasza Terki jest mocno ograniczony i prawie całkowicie zależny od nas. To doprawdy dziwaczny fenomen, nie dający się wytłumaczyć na żadnej płaszczyźnie fizycznej lub też metafizycznej. Zdrowi ludzie nie widzą Tomasza Terki. To znaczy - widzą go bardzo niedokładnie oraz nie traktują jak człowieka. Istnieje w ich umysłach jako rozmazany byt wtapiający się w tło. Wiedzą, że ktoś tam jest jednak siła przebicia tego bytu nie jest w stanie trafić do ich świadomości. I kiedy ostatnia #!$%@? na świecie skona w męczarniach, Tomasz Terka zniknie ze wszelkich fotografii i już nikt nie będzie o nim pamiętał.
#pasta
Pobierz P.....a - Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć,...
źródło: comment_c7UMOEx81wB5EFgRSCtWWVM7J1LL6akN.jpg
  • 5