Wpis z mikrobloga

Wyborco PiS, nie jest Ci wstyd?

Dwa billboardy z takim hasłem stanęły przy wjeździe do Warszawy od strony Pruszkowa. Oburzone PiS nie wyklucza podjęcia w tej sprawie kroków prawnych.

Reakcja dość kuriozalna, ale jak widać politycy PiS chyba się czegoś przestraszyli.

Według mnie to doskonały pomysł na przemówienie w prosty sposób do prostych ludzi, których partii rządzącej udało się napompować nienawiścią do wszystkiego i wszystkich, którzy ośmielają się wyrazić słowa choćby najmniejszej krytyki wobec rządu PiS.

Miejmy nadzieje, że to początek większej akcji i koniec szczucia Polaków na Polaków przez Krystynę Pawłowicz, Jarosława Kaczyńskiego czy Antoniego Macierewicza.

Materiał Superstacji.

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3714083/wyborco-pis-nie-jest-ci-wstyd-kontrowersyjne-billboardy-pod-warszawa/

Ospen - Wyborco PiS, nie jest Ci wstyd?

Dwa billboardy z takim hasłem stanęły przy...

źródło: comment_YFmHqnpr6h4WqNsI66eqDFWLfVc3pNkx.jpg

Pobierz
  • 8
@Ospen: ale Ty Ospen głupoty #!$%@?... Tak jakby Twoi ulubieńcy nigdy nie szczuli, wyciągali kasy etc. I coś mi się zdaje że podobne billboardy pokazywały się w kontekście poprzedników u koryta. Ech... Ospen, skończ to gimnazjum i dorośnij ( ͡º ͜ʖ͡º)