Wpis z mikrobloga

UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że wszyscy są młodzi i w pełni sił, a w ich kraju nie toczy się żadna wojna, wyjechali zabierać pracę i zasiłki normalnym Niemcom. Niestety, to zupełnie inna kultura i mentalność. Kiedy tolerancjoniści się obudzą? Jeśli tak bardzo pragną, by Polacy "ubogacali ich kulturowo" niech ich przyjmą pod swój dach i pilnują! źródło

http://queer.pl/news/199405/niemiecka-policja-poszukuje-polakow-ktorzy-pobili-geja

#niemcy #imigranci #polska #neuropa #lgbt #bekazprawakow #4konserwy
F.....r - UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że...

źródło: comment_el4jmBImNHeawrW5jAq5UqgAi3LwFMnX.jpg

Pobierz
  • 63
@Finster: Ale taguj #bojowkamichnika. Z pośród 4 twoich wpisów, 3 dotyczą tego jacy to Polacy są źli. BTW zgadnij która religia każe zabijać homoseksualistów? Pobity gej powinien się cieszyć, że trafił na patologicznych polaków, a nie na patologicznych muslimów, bo by jeszcze kwasem po gębie dostał. No ale wtedy ty byś siedział cicho na dupie i nie miał byś tematu do "sensacji" dot. patologii na świecie w której co oczywiste
@WinstonWolf: Twoje projekcje odnośnie do patologicznych muzułmanów są zbędne. Potępiam wszelkie formy ekstremizmu, natomiast muzułmanie mało mnie interesują, ponieważ w chwili obecnej mieszkam w Polsce, a tutaj islamskich fundamentalistów nie ma.

Jeśli chodzi o zabijanie homoseksualistów, to wiele religii tego wymaga np. chrześcijaństwo

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. źródło
@adam-gancarczyk: Jedni zabierają prace, inni zasiłki, jeszcze inni to i to. Bywa różnie. Jeśli chodzi o Układ z Schengen, to proszę, zostaw zapisy porozumienia i nie zaklinaj rzeczywistości. Człowiek, osiedlający się na terenie obcego państwa to imigrant.

@WinstonWolf: Napisałem tylko powszechnie znany fakt, że Stary Testament to również chrześcijańska księga, a Ty odpowiadasz, że robię z siebie idiotę. Dla mnie to niepotrzebna agresja i poniżanie.

@Sagitarius: Gdzie to oranko
Dla mnie to niepotrzebna agresja i poniżanie.


@Finster: Nic i nikt nie poniży ciebie tak mocno, jak zrobisz to sam pisząc głupoty, które są marną manipulacją. Rozumiem, że masz nieudane życie i dlatego nienawidzisz Polaków, bo sam nim jesteś, ale próba stawiania muslimów w jednym szeregu z obecnymi chrześcijanami podpierając się starym testamentem, to robienie z siebie idioty.
@Finster: Nie nie twierdzę tak. Idioci i patologia o której pisałem wcześniej znajdą się wszędzie. Czytasz chociaż to co do ciebie piszę, bo mam wrażenia, że gadam do słupa? Wkleję jeszcze raz fragment swojego komentarza, bo widzę, że nawet nie wiesz czego dotyczy dyskusja:

BTW zgadnij która religia każe zabijać homoseksualistów?