Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kapitalis: zeby nie bylo - ja sie nie ciesze z takie obrotu spraw. Bo w poszukiwaniu normalnosci (i jednoczesnie sily przebicia) znowu bede musial na PO glosowac... ktora po "tych 8 ostatnich latach" nie ma juz nic z partii liberalnej, a ktorą przynajmniej deklaratywnie niby byla w 2007. Apayo moglo sie lepiej starac.
ale to nie wina marketingu tylko ich błędów.


@Kapitalis: ja to bym jeszcze konkretniej wycelowal... to wina glownie Petru. Choc i PiS propaganda dosyc skutecznie go odstrzelila jak tylko leb wychylil. Ehhhhh zamiast cos poprawic, to (o ile beda wybory) po PiSie wrocimy do tego co bylo tylko jeszcze z kula u nogi w postaci 500+ i emerytur... rynce opadaja. Brawo Polacy... jak juz sie socjal napcha w mordy to pozniej
Petru też by nie miał odwagi zlikwidować 500+.


@Kapitalis: mozliwe - choc chyba troche w kontrze do PO gadali otwarcie o ostrym ograniczeniu. Ale w praktyce nie sadze aby ktokolwiek byl to w stanie ruszyc tak dlugo az wszystko sie nie zawali do tego stopnia, ze bedzie potrzebny nowy Balcerowicz. Choc przy takim obciazeniu moze to byc wczesniej niz pozniej - wystarczy kolejny kryzys swiatowy...
@steemm: byl jakis artykul w ktorym czy to w N sie przyznali, czy to pochodzilo ze sprawozdan finansowych, ze placiili OIDP 30 tys firmie marketingowej (Apayo) za kampanie wizerunkowa... ale juz nie wiem czy to bylo faktycznie wskazane, ze to kasa na trollowanie w necie czy to wykopki sobie dospiewaly, ze chodzilo konkretnie o tego typu dzialanosc. Generalnie lyzka w szkalnce wody jak by to Rysiek powiedzial ;) bo prawdziwa prace