Wpis z mikrobloga

Urodzilem sie w 86roku. Jako kryjan glownie kibicowalem Ronaldo, Del piero, wczesniej byl jakis Romario. Czy kibicowalem Polakowi ? Pamietam tylko Marka Citko co fuknal brame prawie zza polowy Atletico. A dzis co? Szanuje jak powalony Roberta Lewandowskiego, wyobrazcie sobie ze ten niepozorny chlopak w 2007 roku mial studniowke a dziesiec lat pozniej gra w lidze mistrzow z Realem i bije piątke z Ronaldo.

Szanuje go jak powalony, bo zero afer. A nawet jak byla ta alkoholowa w reprezentacji to wszyscy kibice by dali łapska uciac
-Na pewno nie Robert.

Nic nie wiem o jakichs tatuazach, ale nie widzialem na jego ciele tego przyozdobienia w przeciwienstwie do tego karakana z barcelony. Choc nie umniejszam jego talentowi. Robert caly czas sie rozwija. Czy byscie dali leb uciac ze Lewy bedzie kiedys strzelal bramy jak Beckham nad murem ?

No nie ma do tej pory takiej klasy pilkarza polskiego pochodzenia. Szanuje za wszystko co wniosl do polskiej pilki Robert. Gowniarze ktorzy teraz graja na orliku wiekszosc z nich na nim sie wzoruje.

Jezeli Polska w 2034 lub ktoryms tam zdobedzie ME lub MŚ w Pilce Noznej to bedzie tez zasluga Roberta.

#pilkanozna #sport #lewandowski
zeusik - Urodzilem sie w 86roku. Jako kryjan glownie kibicowalem Ronaldo, Del piero, ...

źródło: comment_YjLDTADur766QocymjfCceqAc1K1Cymw.jpg

Pobierz
  • 3
@zeusik: mam podobne przemyślenia jak ty na temat Lewego choć do pewnego czasu uważałem go za drewniaka który tylko potrafi dostawić nogę :) Jednak takie kluby jak Borussia czy Bayern nie biorą piłkarzy z przypadku i widać że Lewy idealnie komponuje się w zespole i stanowi mocne ogniwo.
@Bonzio: szczególnie Smuda który kazał zwracać pieniądze za paliwo jak pojechał go oglądać do Znicza (tak wiem wiem to była zagrywka marketingowa