Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie było pod tagiem #bigmaziboksuje więc napiszę krótko co u mnie. Przygotowuje się do walki w czerwcu, aktualnie jestem na sparingach z Łukaszem Wierzbickim (11-0 6 KO), który przygotowuje się do gali Polsat Boxing Night. Muszę być w lepszej formie niż w poprzedniej walce, także ostro zasuwam. Cieszę się bo mam okazję przez kilka dni trenować pod okiem Andrzeja Gmitruka, który udziela mi cennych wskazówek. Mam nadzieję, że będę miał taką możliwość jak najczęściej :)
Więcej o mojej następnej walce napiszę jak już będę znał więcej szczegółów.

#boks #sport
BigMazi - Dawno nic nie było pod tagiem #bigmaziboksuje więc napiszę krótko co u mnie...

źródło: comment_3P1iIAOULPnkch6XRk4fkNkvB9zQpTzA.jpg

Pobierz
  • 10
@BigMazi i jak tam sparingi z Wierzbickim? Serio jest taki dobry jak go kreują? Na boxrec masz coś zaplanowane na czerwiec.

@polik95 nie polecam lfc. Poszedłem tam na dwa treningi boksu. Osób ponad 40 i jeden trener. Lepiej wybrać mniejszy klub.
@polik95 jak byś chciał na boks chodzić to polecam treningi z Norbertem Dąbrowskim. Prowadzi treningi w siłowni na al. Jerozolimskich 200 i jeszcze gdzieś za blue city. Przynajmniej tak było rok temu jak chodziłem.