Wpis z mikrobloga

Jedyna porządna osoba w tym rządzie, doceniana od prawa do lewa, wychyliła się o ułamek tego, co Macierewicz, który jest zwykłym szkodnikiem dla kraju, a nawet partii i już nawet naczelnik państwa snuje insynuacje. W państwie PiS możesz być Bierny, Mierny, ale musisz być Wierny. Tymczasem Macierewicz ma się dobrze. Jakie on musi mieć kwity na to towarzystwo wzajemnych modłów?

Wiedziałem, że Streżyńska, która nie jest konserwatystką i socjalistką, zacznie im w końcu przeszkadzać, ale nie myślałem, że będą na nią szczuć (artykuły w partyjnych portalach, wypowiedzi PiSowców) jednocześnie utrzymując na stanowisku. To jest zastraszanie, żeby siedziała cicho.

#neuropa #4konserwy.ru #polityka #bekazpisu #strezynska
Pobierz falszywyprostypasek - Jedyna porządna osoba w tym rządzie, doceniana od prawa do lewa...
źródło: comment_VUUa6tY2i4w7UOJLmjFerh67w3waEgh8.jpg
  • 6
@neoneo: Zawsze mi sie przypomina scena z jakiegos programu publicystycznego, gdzie ojciec na wsi broni ksiedza, ktory robil sobie jakies zdjecia pod prysznicem, m.in. z synem tego czlowieka. Pranie mozgu lvl hard.
Jakie on musi mieć kwity na to towarzystwo wzajemnych modłów?

jego pozycja może też wynikać z tego ze jest kapłanem religii smoleńskiej a to przekłada się na całą podstawę ideologiczną działań pisu jak i konkretne poparcie dla AM
może też istotna jest misja jaką aktualnie przeprowadza AM budując 50tysięczną prywatną armię z karabinami maszynowymi i pistoletami

@falszywy_prosty_pasek: