Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot xD. Nawiązując do tego wpisu z mojego poprzedniego konta, które usunąłem:

http://www.wykop.pl/wpis/11930519/hehehe-klient-nie-zaplacil-mi-prawie-10-tys-zlotyc/

ogłaszam co się #!$%@?ło i co następuje. Sąd z końcem zeszłego roku postanowił podjąć sprawę przeciw spadkobiercom. Spadkobiercy to małżonka pozwanego oraz jego dwóch synów, którzy przyczynili się do tego, że klient mnie wydymał. Odbyły się dwie sprawy. Pierwsza w lutym tego roku taka zapoznawcza typu "czy strony są w stanie pójść na ugodę". Chciałem zrezygnować z odsetek w zamian za szybką płatność, druga strona była uparta i wnioskowali o oddalenie sprawy. Tydzień temu była druga sprawa, na której niestety nie mogłem się stawić. Dziś miało być ogłoszenie wyroku, ale okazało się, że jakaś stażystka #!$%@?ła daty i ogłoszenie wyroku było wczoraj xD.
Na szczęście wyrok jest korzystny dla mnie. Sąd uznał moje roszczenia w całości tj: 8300 zł + około 3500 odsetki ustawowe + koszty sądowe ( ͜͡ʖ ͡€)
Sprawa może jeszcze trochę potrwać, bo mogą złożyć apelację, ale sąd okręgowy raczej podtrzymałby ten wyrok. Czekam teraz na ich ruch, lub uprawomocnienie wyroku, ale czuję dobrze mirki ( ͡ ͜ʖ ͡)
#wlasnafirma #prawo #dzialalnoscgospodarcza #chwalesie
Pobierz Harmonijka - Mirki pijcie ze mną kompot xD. Nawiązując do tego wpisu z mojego poprzed...
źródło: comment_aXtqgyl9iK8EltwSxGAcOHViTiX14Xod.jpg
  • 7
@sha4ky: Mogą się odwoływać, sądy okręgowe najczęściej podtrzymują wyroki sądów rejonowych. W tym przypadku sąd nie miał wątpliwości i okręgowy też by raczej nie miał. Miałem asa w rękawie w postaci nagrań rozmów z pozwanym, o czym synowie nie wiedzieli ( ͡ ͜ʖ ͡)
Może być i za 2 lata, nie śpieszy mi się. Najbardziej mnie cieszy, że jednak był sens tę sprawę ciągnąć, a chciałem