Wpis z mikrobloga

Oglądając odcinek teleturnieju #milionerzy z udziałem @Maskow odnoszę wrażenie że kilku stulejów którzy mają problem z zagadaniem w sklepie do kasjerki żeby kupić masło napisało swoje wyrazy zażenowania na portalu dla zjebów i dzieci z zespołem Aspergera. U reszty wykopków włączył się mechanizm: "widzisz plusa dajesz plusa, widzisz minusa dajesz minusa".
Reszta wykopków podłapały temat i zaczęli walić tymi samymi tekstami po raz 5057-y że muszą się przejść po pokoju, itd i przyłączyli się do linczu.

Jak dla mnie @Maskow był całkowicie normalny. Momentami nawet śmiechłem z jego tekstów. Może te próby zmiany modulacji głosu były trochę na wyrost no ale bez przesady.
#oswiadczenie
  • 4
@Weishaowang: Dzięki Seba. Pozdrów panią ze sklepu jak będziesz kupował masło.

@salmonistasty:
Jak na uczestnika może i wyróżniał się na tle innych kandydatów, których widziałem oglądając w przeszłości teleturniej. Gadał więcej niż inni uczestniczy, ale sam fakt że dużo gada chyba nie jest powodem dla którego internet zaczął go nienawidzieć (zobacz memy).

@olddziad:

on własnie nie był "zupełnie normalny", tylko zachowywał się troche jak autystyk.


Czy możesz podać najbardziej