Wpis z mikrobloga

Niezłe promo :) i krótka instrukcja jak przytulić 900 zł: 500 zł z bonie do wydania na Allegro za wyrobienie karty Citibanku i wydanie nią min. 500 zł na zakupy. Ta promocja łączy się z promocją konta w Citi gdzie można przytulić 400 zł. Szczegóły i najlepszy możliwy scenariusz poniżej:
1. Najpierw należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi i poczekać na kontakt 2-3 dni.
2. Jak już przyznają kartę (teraz udaje się załatwić wszystko mailowo bez kuriera) i będzie podpisana umowa to wnioskujemy o konto Citi Priority z promocją 400 zł (dopiero wtedy bo gdy ma się kartę kredytową to łatwiej spełnić warunki promocji)
3. Jak dojdzie plastik z kartą kredytową do domu to należy wydać nią minimum 500 zł
4. Kwotę tą rozkładamy na min. 6 rat (koszt ok. 15 zł)
5. Można juz oczekiwać na pierwszy dil w postaci bonu Allegro 500 zł (dochodzi w kolejnym miesiącu)
6. W między czasie należy przelać na konto Citi Priority łącznie 5000 zł z tytułem "WYNAGRODZENIE" i pierwsze 100 zł wpadnie po miesiącu
7. Przez kolejne 6 miesięcy robimy to co w p.6 (coby konto było za darmo!) + robimy obrót kartą wydaną do konta, bank zwraca wtedy 6% z takich transakcji ale nie więcej jak 50 zł
8. Kolejny dil do 50 zł miesięcznie wpada co miesiąc
9. enjoy! profit! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczegóły promocji Allegro 500 zł
Szczegóły promocji konta Citi 400 zł
Alternatywne promocje do tej z Allegro (mozna wybrać inną zamiast z Allegro)

Ja jestem na etapie p.6 i teraz przede mną pół roku zbierania pięćdziesiątek. Jak są pytania to pomogę o ile będę wiedziała ;-) Temat kredytowej karty przerabiałam z 6x i tutaj mogę sporo powiedzieć, temat konta dopiero pierwszy raz więc przecieram szlak dopiero ;-)

#agapoleca #banki #bank #allegro #citibank #promocje #promocja #cebuladeals #kontobankowe #kartakredytowa #rozdajo #zadarmo #pieniadze
  • 19