Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: dla mnie obecnie gra wygląda jak kaszana, jeśli będzie do kupienia za te 70-80 zł w dniu premiery to może sprawdzę, jak nie to poczekam aż stanieje do takiego poziomu, a z czego słynęła? przecież ich ostatnia dobrze zrobiona gra do DODATEK do gothica 2
@Mega_Smieszek: poza tym system walki, animacje i wygląd postaci to jedna z najbardziej istotnych rzeczy w grach rpg, taki mass effect najnowszy ma system walki świetnie wykonany dzięki czemu ta gra daje radę, mimo wielu gorszych rzeczy
@Mega_Smieszek: nie jest bardzo dobrą grą, pierwsze 2 rozdziały to po prostu kopia żywcem gothica i gothica 2, masa questów jest praktycznie identyczna, zupełnie nic ciekawego i zaskakującego, a kolejne 2 rozdziały to po prostu zabijanie wszystkiego co się rusza bez żadnych ciekawszych questów i zbieranie jakiś itemków i innych śmieci, dwójka jest #!$%@?, grałem 20h, fatalny system walki, nudne questy, nieklimatyczne postacie, nudna fabuła, tak samo grałem w 3, 20h,
@Jurigag: Nie chodzi o gust. To jest po prostu dobra gra. W dodatku jeśli chcesz grać w cRPG i liczysz na jakieś przewrotne scenariusze to polecam ci nie odpalać już tego rodzaju gier bo w większości od lat nic się nie zmienia. Od zera do bohatera, wolny świat a jakaś tam fabuła jest tłem.
@Mega_Smieszek: nie jest to dobra gra, wyżej napisałem dlaczego, zwykły średniak, 6/10 nic więcej, jest to zwykły mix gothica 1 i 2, gdyby nazwali postacie tak samo jak w gothicach to możnaby tą grę nazwać pełnoprawnie gothiciem i tyle

no nie bardzo, tyranny, pillarsy, divinity original sin pokazują że jednak da się zrobić coś ciekawego i klimatycznego

poza tym jak najbardziej jest to kwestia gustu, spójrz obiektywnie na tą grę a