Wpis z mikrobloga

@PiSbolszewia: Dotąd mi się wydawało, że pojęcie gender jest pojęciem bardziej psychologicznym niż biologicznym - pokazującym, że wychowanie ale i poczucie własnej osoby ma wpływ na płeć psychologiczną danej jednostki. Nie rozumiem zatem czemu miałaby służyć taka debata. Natomiast co do drugiego pojęcia sex - to biologia ma ustaloną definicję i nie ma nad czym się spierać. Ale co ja tam wiem xd
@Ofacet rzecz w tym, że genderyzm to teoria pseudonaukowa, jest skonstruowana z zastosowaniem postmodernistycznego bełkotu, który zatruwał nauki humanistyczne, a obecnie przerzucił się na niwę naukową.

Kiedyś w Kambodży czerwoni zabijali ludzi z okularami na nosie, bo uchodzili za element wrogi ludowi. Wszystko na podstawie zdobyczy "naukowej" - dialektycznego marksizmu.

Dobrze radzę, myśl za siebie i poddawaj w wątpliwość to co czasem słyszysz od ludzi "nauki".
genderyzm

postmodernistycznego

czerwoni

marksizmu


myśl za siebie i poddawaj w wątpliwość to co czasem słyszysz od ludzi "nauki"

@francez: Tyle wystarczy by wywnioskować kogo oglądasz na tubie i co czytasz. Gratuluję ci ŚWIADOMY CZŁOWIEKU tego że bezmyślnie przyjąłeś protezę poglądów jaką zafundowało ci kilku kretynów. Wystarczy mówić stanowczym tonem byś łyknął nawet największy imbecylizm XD
@francez teraz tak niestety wygląda na wykopie rozmowa. Typki myślą, że wystarczy zaatakować, by wygrać dyskusję i argumenty są niepotrzebne. Ten sam schemat powtarza się w kółko. Żeby było śmiesznie, można takiego tłuc argumentami po łbie dość długo, a on może do jednego-dwóch się ustosunkuje, ale w taki sposób, że nawet 8-latek wstydziłby się napisać taką oczywistą bzdurę. Zobaczymy, co "kolega" Ci odpisze.
@Pantokrator: Obawiam się że argumenty franceza pozostawiają niewielkie pole do dyskusji i czymkolwiek, bo wywodzą się z bardzo konkretnego nurtu myślowego a mianowicie 'wszystkie zła tego świata prowadziły do tego momentu' i tyle.

Blablabla marksizm, blablabla genderyzm blablabla truthbombs.

A prawda jest taka że zarówno sam nurt 'gender' ma całkiem solidne punkty które warto rozważyć ale nie zmienia to faktu że w swojej radykalnej formie prowadzi do absurdów. I tyle.
napisz merytorycznie


@francez: Po co mam się wysilać skoro twoja wypowiedź opiera się wyłącznie o pozbawione jakiegokolwiek znaczenia zlepki słów które przyswoiłeś i wypisujesz teraz udając że wiesz cokolwiek na dany temat?
Twoja wypowiedź to zwykły bełkot przeplatany "mądrościami" trafiającymi do leniwych prostaków którzy nie czują potrzeby weryfikacji czegokolwiek a jedynie przyjmują za pewnik to co pasuje do ich upośledzonego społecznie światopoglądu.
Szczyt intelektualnego wysiłku to dla ciebie obejrzenie filmików x.Oko
@Ofacet: ja nie mówię, że facet napisał doskonały komentarz. Ja piszę jedynie, że kontra @Datura jest do bani, bo zawiera totalne 0 merytoryki. Tak się nie da rozmawiać. Do mnie odpisał jeszcze lepiej, bo dyskutował jedynie z własnymi, błędnymi, wyobrażeniami co do tego, co napisałem.