Wpis z mikrobloga

Małe, malutkie #rozdajo. Właśnie stukneło mi na kanale Youtube 100k subów. Z tej okazji, że aktualnie jestem na Wyspach Zieloengo Przyladką mam do rozdania pyszną tutejszą kawę. Ale panie jaka to kawa. Zrodzona na wyspie Fuji gdzie jest nadal aktywny wulkan a ziemia jest tam niesamowicie żyzna. #!$%@? spadają z nieba, taka jest dobra. Wybiorę dwie osoby, które dostaną po paczce, wymóg to napisanie paru słów dlaczego akurat ty chcesz tą kawę. Powodów może być wiele jak to, że lubisz smak kawy, zapach kawy, moze cie przeczyszcza dobrze a te z Polski nie działają i może taka z wulkanu zadziała.

Kanał youtube jak coś tutaj (tak wiem, powiecie że rakowisko) : https://www.youtube.com/reżyserżycia
Pobierz r.....a - Małe, malutkie #rozdajo. Właśnie stukneło mi na kanale Youtube 100k subów. ...
źródło: comment_E0KIU3Q2xJqgAEn65WqvayBuGKe9vYX8.jpg
  • 47
Jest taka chwila w ciągu dnia... trwa tylko 15 minut. To moje 15 to przerwa w pracy na śniadanie lubię wtedy stanąć przed oknem przez, które prawie zawsze świeci słońce chyba, że akurat pada deszcz. I lubię się rozkoszować tą chwilą popijając pyszną kawę, a że widok okrutny mimo słońca moja głowa zwiedza wtedy świat. Myślę, że.... nie nie myślę czuję, że taka kawa świetnie uzupełni mój rytuał.
@rezyserzycia: Mamy taki zwyczaj z moją różową, że zawsze przed wyjściem z domu pijemy wspólnie kawę - na dobry początek dnia. Z Twoją kawą te dni będą pewnie o wiele lepsze ()
Wierzę Portugalczykom na słowo, że to jedna z najlepszych kaw na świecie, a nie sądzę, bym kiedykolwiek miała możliwość znaleźć się w zielonoprzylądkowej mekce kawoszy - dlatego też z największą przyjemnością zaopiekowałabym się tym prezentem. Kawę serwowałabym na specjalne okazje, dzieląc się nią z najbliższymi. Myślę, że najbardziej ucieszyliby się właśnie oni, bo o ile ja sama jestem raczej herbaciarą (kolekcjonuję najróżniejsze - aka najdziwniejsze - smaki i rodzaje herbat), to moi