Wpis z mikrobloga

Działaczka PiS proponuje, by w parlamencie mogli być tylko ludzie po ślubie. No i prezes, bo on jest "mężem stanu"

"Co tam panie w polityce?" Zaczyna się robić coraz śmieszniej. Oto Anna Kamińska, żona byłego posła PiS Mariusza Antoniego Kamińskiego zaprezentowała projekt ustawy, zakazującej bycia posłem kawalerom oraz tym parlamentarzystom, którzy zostali złapani na zdradzie małżeńskiej. Z jednym wyjątkiem, mąż stanu Jarosław Kaczyński nie zostanie wykluczony.

http://www.wykop.pl/link/3717129/dzialaczka-pis-w-sejmie-tylko-ludzie-po-slubie-i-prezes-bo-jest-mezem-stanu/

#polska #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli #dobrazmiana #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_EueU1MnLpbI16rGOMk6cTT83kKLd7v8u.jpg
  • 3
@Zdejm_Kapelusz: O ja #!$%@?ę. Nie no, spoko, rozumiem - to kolejna wspaniała ustawa której celem jest zostanie wywaloną psu w dupe w trakcie głosowania, ot by zrobić mikro-aferkę i zdobyć parę punktów popularności u katolstwa a wszystko rękami słodkiej idiotki, no-nejma którego po sprawie można spokojnie w kiblu spuścić...

No ale o ja #!$%@?ę. Dwudziesty, #!$%@? mać, pierwszy wiek. Środek, #!$%@? mać, Europy.