Wpis z mikrobloga

Natrafiłem na serial 13 Reasons Why. Obejrzałem trailer i początek pierwszego odcinka i serial ma potencjał. Ale jak zwykle zwrócę uwagę na warstwę muzyczną. Soundtrack wydaje się być kozacki. Joy Division(xD) The Cure, Elliott Smith czy The Call daje wskazówkę ze jest to o smutnej młodzieży w burzliwych nastoletnich czasach. Ale to co się dzieje na yt po wpisaniu ,,Into the black'' to istne cuda. ,,TO TA PIOSENKA Z SERIALU'' i zaczyna się przypinanie łatki zespołu/piosenki do filmu. Nie lubię tego. Bardzo.

PS. to nie jest piosenka Chromatics a a tego starszego pana który jest ojcem chrzestnym grunge

PS2. jak będziecie mieli okazję zobaczyć Chromatics na żywo to polecam gorąco. Wizualnie, wersje live utworów czy sam wokal Ruth był sztosem. jeden z moich ulubionych koncertów jakie widziałem live

Chromatics - Into The Black

#muzyka #zimniokpoleca #chromatics #synthpop
A.....h - Natrafiłem na serial 13 Reasons Why. Obejrzałem trailer i początek pierwsze...
  • 2
@Apollo_Vermouth: obejrzałem, trochę chwilami naiwny i licbaza klimatem, ale przesłanie dobre. ost już od pierwszego odcinka Love Will Tear Us Apart i dalej też trzyma poziom, choć jak mówię trochę infantylne no i główna bohaterka miejscami irytuje. wbrew pozorom kilka mocnych scen pod koniec. w sumie można polecić.
@PaczekRecords: jak się przymknie oko na niektóre rzeczy (w tym logikę Hannah), to niezmiernie przyjemnie się ogląda, chociaż mnie wkurzało trochę, jak postać Hanny była czasem "niedopracowana" (harde robienie #!$%@? z logiki w kilku sytuacjach, nie wiem, jak to mam ładnie sprecyzować) i ta trochę infantylna otoczka właśnie. OST dość przyjemne, jak nie ma co się obejrzeć albo chce się obejrzeć coś w takich "licbazowych" klimatach, to why not, to nawet