Wpis z mikrobloga

.Witam wszystkich z #chinskiekody w dłuuuugi weekend. Czas na kilka promocji w Gearbest:
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi w cenie
20,99$ z kodem JTOXWB4(bez refa)
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi 2. generacji z bluetooth 4.2 w cenie 26,99$ z kodem XiaomG (bez refa)
Kamera sportowa Elephone ELECAM Explorer S w cenie 38,99$ z kodem GBEXS (bez refa)
Kamera panoramiczna SJCAM SJ360 w cenie 74,99$ z kodem SJ360 (bez refa)
Xiaomi Mi Pad 3 4/64GB w cenie 249,99$ z kodem MiPad3PC (bez refa)
Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi w cenie 7,99$ z kodem MITHRU (bez refa)
Zestaw czujników Xiaomi Mi Home 5w1 w cenie 58,99$ (bez refa)
Telefony:
Umi Max 3/16 GB w cenie 119,99$ (bez refa)
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB różowo-złoty w cenie 90,00$ z kodem mi4Aru (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB złoty w cenie 144,99$ z kodem XRedmi4 (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 159,99$ z kodem GRNote4 (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 229,99$ z kodem RMi5 (bez refa)
Xiaomi Mi5S Plus 4/64 GB złoty w cenie 319,99$ z kodem Mi5SD (bez refa)
Do samochodu:
Transmiter FM Gocomma Roidmi 2S -w cenie 9,99$ (bez refa) z kodem GBRYIH
Rejestrator jazdy G1W-CB - w cenie 29,99$ z kodem GBEW4 (bez refa)
Rejestrator jazdy Xiaomi Mijia w cenie 56,99$ z kodem CarDVR (bez refa)
W Banggood:
Elektryczny wkrętak Xiaomi WOWSTICK 1fs w cenie 31,92$ z kodem WOW1FS (bez refa)
Słuchawki BlitzWolf BW-VOX1 w cenie 21,99$ (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 233,99$ (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć inne #promocje na popularne produkty

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #banggood #gearbest
Pobierz rybakfischermann - .Witam wszystkich z #chinskiekody w dłuuuugi weekend. Czas na kilk...
źródło: comment_r2dZt0yaYZSb6HdI7YASNi4ATjHjuWpg.jpg
  • 17
Wołam zainteresowanych (41) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Shoshon @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @W_Heisenberg @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman
@pingWIN00: Dzięki, chyba zaryzykuję bo niczego używanego z xiaomi nie mogę w dobrej cenie kupić. Nie wiesz może czy idzie jakoś szybko nabić punktów na gearbest? Zamówiłem tam może z 2 rzeczy i nie mam doświadczenia, a może kilka dolców by się jeszcze zbiło.
@rybak_fischermann:

Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 159,99$ z kodem GRNote4 (bez refa).


Kod wygasł? Zlozylem zamowienie godzine temu, ale chcialem zmienic forme platnosci, wiec dalem cancel i teraz nie działa mi ten kod.