Wpis z mikrobloga

@InspektorDupa: Kolego , fakt faktem że Antifa to tacy sami chuligani jak kibole , tylko mniej odważni chyba, ale filmiki w sieci- wrzucone przez nich samych wyglądają groźnie -poszukaj. Generalnie banda debili
@InspektorDupa: Od kiedy jakaś banda gamoni typu NOP czy inne dziadostwo stanowi większość?Bo raczej nie w Polsce bo to jest jakieś 0.5% społeczeństwa i nie wiem czy nie przesadziłem. A jeden debil potrafi na przykład zabić , pobić czy zgwałcić. Tępić takich i tyle
@Puter: od zawsze w Polsce bardziej "modne" było w szkole czy na podwórku śmiać się z murzynów, Żydów, punków czyli "brudasów" itp itd. poglądy ultra-prawicowe są niby marginesem, ale zawsze są bardzo aktywne zwłaszcza wśród młodych ludzi. wiadomo, że potem się z tego wyrasta (np. spotyka się murzyna i okazuje się, że to nie diabeł :) ), ale jednak w 99% wypadków najpierw słyszy się o / spotyka się z naziolstwem,
Dziwne masz wspomnienia z podwórka czy szkoły a za innych się nie wypowiadaj bo to nieładnie. Ja mam inne - np. imprezy, ogniska , panienki itp. No dobra i alko oczywiście.A jako gówniak bawiłem się w wojnę i grałem w piłę. A już to Twoje od zawsze to mnie przeraża - skąd Ty to wiesz?Wąpierz?(Czyt. wampir - to stara polska nazwa - możesz nie znać)