Wpis z mikrobloga

Ej mirki ale tak bez nabijania się, nowa deklaracja ideowa. ONR chciałby hierarchicznie poukładać Polki i Polaków:

Ustrój Wielkiej Polski będzie stanowić kompozycję elementów wynikających wprost z tradycji i ducha polskości, przystosowanych do wyzwań XXI wieku. W swojej istocie będzie opierać się na autorytecie, zawierać suwerenność, hierarchiczność, organicyzm, samorządność i zasadę pomocniczości. Czynnikami decydującymi o miejscu w hierarchii nie będą majątek i urodzenie, lecz osiągnięty poziom moralny, zasługi na rzecz służby Ojczyźnie i poziom zdolności osobistych.

Mam kilka pytań. Kto to będzie oceniał? Według jakich kryteriów? Coś jak bordo? @kapitalis jaki jest twój poziom moralny? czy większy od @Ignacy_Patzer ? Może @Goofas będzie lepszy?

Dlaczego ja będę nad wami? @Ospen ma wielkie zasługi, ale czy jego poziom moralny jest ok? O moralność @francez się nie martwię, ale jego zdolności osobiste stoją pod znakiem zapytania.

#onr #nacjonalizm #socjologia #faszyzm #totalitaryzm #neuropa #polityka #myslnarodowa
  • 8
@Annak1975_v2: Tak. Ale za osiągnięty poziom moralny i za dodatkowe czynności na rzecz Ojczyzny dostajesz punkty, które rozdajesz podczas wyborów. Trzeba tylko uważać, by tych punktów nie stracić. Na przykład jak ktoś zauważy, że kupujesz zagraniczny produkt, to np tracisz jeden punkt.
Oczywiście musi być jakaś formacja, która by śledziła i weryfikowała danego obywatela. Czyli np taka Służba Bezpieczeństwa.
@k1fl0w: Nie ma żadnych punktów. Każdy członek narodu jest oceniany jedynie przez pryzmat: osiągnięty poziom moralny, zasługi na rzecz służby Ojczyźnie i poziom zdolności osobistych.

Nie wiem tylko kto będzie robił ranking.