Wpis z mikrobloga

@djgrs: redbull mobile, 50PLN doładowanie daje Ci 3 miesiące nieograniczonego LTE. Po 3 miesiącach możesz wydać kase na co chcesz. Aktywacja pakietu jest darmowa, wystarczy mieć ważne konto i min. 30zł na koncie.
@djgrs: Nie, nie. Ładujesz raz za 50zł i masz 3 miesiące LTE bez limitów (po 100GB zwalnia, ale nadal można korzystać. Strony wchodzą normalnie, pingi w normie tylko problem z ładowaniem HD na YT). I co najciekawsze po tych 3 miesiącach nadal masz na koncie 50zł, czyli tak na prawdę internet za free :D
@djgrs: spoczko ;) Jeszcze jedna ważna rzecz. Kup starter za 9zł (z puszką redbulla), bo słyszałem pogłoski, że na tym za 5zł nie działa. Ale sam nie sprawdzałem więc nie wiem do końca jak to jest.
@djgrs: Jak masz ciągły dostęp do LTE to te RBM będzie najlepszą opcją, tylko jedna uwaga, to działa jedynie w trochę starszej taryfie RBM 5, bo w ofercie jest też RBM Energy, tam nie ma tego darmowego LTE. Tutaj:

https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy

jest to oznaczone jako "Red Bull MOBILE na kartę za 9 zł" i chyba musisz szukać starteru z puszką Red Bulla. Ewentualnie możesz zrobić przeniesienie z innej sieci do RBM w
@djgrs: Cieszę się, że znasz. Szkoda, że nie korzystasz. Ale co się dziwić lepiej się spytać niż samemu poszukać. Możesz nie odpowiadać ,wiem co powiesz.
@djgrs: Jakby Ci nie odpowiadała, to jest jeszcze a2mobile na kartę (od Aero2). 9,90 zł za 5 GB z pełną prędkością. Potem 5 GB z prędkością do 3 Mbps. Kolejne 5 GB z prędkością do 1 Mbps, a potem lejek do 512 kbps. W dowolnym momencie, za 5,00 zł, można zresetować naliczanie od zera (przy czym ważność się nie zmienia).
@Clear: mam jakies zapasowe aero od początku (w miedzy czasie wymiana karty) czasem używałem, dziś za 5 kupiłem 3gb i śmiga. to za 10 zł mam 6 gb wychodzi