Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi Electric Water Kettle to inteligentny czajnik elektryczny o pojemności 1,5 L z możliwością kontrolowania temperatury wody nawet przez 12 godzin za pomocą aplikacji na telefonie.

Original Xiaomi Mi Electric Water Kettle with Constant Temperature Control

Teraz super promocja na ten produkt. Nigdzie nie kupcie taniej!
Teraz to tylko ---> $46.99 a w tej promocji tylko 30 sztuk!

Pamiętajcie, że taki zakup kwalifikuje was do wzięcia udziału w naszym specjalnym rozdajo (pod koniec miesiąca)
Więcej tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/23872337/mirki-szykujemy-ciekawe-rozdajo-pod-koniec-miesiac/

#gearbest #gb3birthday #promocje #promocja #cebuladeals #cebula #xiaomi #gadzety
Pobierz GearBest_Polska - Xiaomi Mi Electric Water Kettle to inteligentny czajnik elektryczny...
źródło: comment_77R5ViExQuB4nb2P418jBrE3RJ6vFEPK.jpg
  • 23
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ja brałem Xiaomi bo innego nie miałem, bo wcześniej nie potrzebowałem a okazało się, że trzeba się zaopatrzyć. Już sporo wody przelałem przez niego i jestem zadowolony. Funkcja trzymania ciepła szczególnie przydaje się przy małych dzieciach (wiem co piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i przy imprezach rodzinnych gdzie co jakiś czas ciotka czy inny wujek o kawę, herbatę poprosi.

@Harry19911: Ty dalej bordo? Jakim
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ja brałem Xiaomi bo innego nie miałem, bo wcześniej nie potrzebowałem a okazało się, że trzeba się zaopatrzyć. Już sporo wody przelałem przez niego i jestem zadowolony. Funkcja trzymania ciepła szczególnie przydaje się przy małych dzieciach (wiem co piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i przy imprezach rodzinnych gdzie co jakiś czas ciotka czy inny wujek o kawę, herbatę poprosi.

@Harry19911: Ty dalej bordo? Jakim
- nie da się włączyć zdalnie,

- czajnik używa do komunikacji bluetooth więc trzeba być w zasięgu,


@kruprz: buahahhaa a ja cały czas myslalem, ze wlasnie to jest jego główny PLUS :D
@FeniEnt: To własnie Ty przeczytaj co ja napisalem:) Właśnie smieje się, że myślałem, że taka funkcja istnieje w tym czajniku a kruprz oświecił mnie, że nie. Dla mnie była to podstawowa zaleta/plus zeby kupić ten czajnik.